" />
USD
3,6659
EURO
4,3278
ALTIN
150,9982

En Doğru Haberler Hürriyet.com.tr’de

Günlük yaşamımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen Hürriyet Haber okuma kültürü gün geçtikçe daha farklı değişimlere uğramakta.İntenetin hızla gelişmesiyle ve herkesin ayrılmaz bir parçası olmasıyla beraber, artık haberlerimizi gazetelerden okumak yerine akıllı telefonlarımızdan veya tabletlerimizden okumak daha çok işimize geliyor. Özellikle çok fazla yer kaplamayan bu cihazlar son dakika haberlerine anında ulaşmamızı da sağlıyor.Aynı zamanda […]

En Doğru Haberler Hürriyet.com.tr’de
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Günlük yaşamımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen Hürriyet Haber okuma kültürü gün geçtikçe daha farklı değişimlere uğramakta.İntenetin hızla gelişmesiyle ve herkesin ayrılmaz bir parçası olmasıyla beraber, artık haberlerimizi gazetelerden okumak yerine akıllı telefonlarımızdan veya tabletlerimizden okumak daha çok işimize geliyor.

Özellikle çok fazla yer kaplamayan bu cihazlar son dakika haberlerine anında ulaşmamızı da sağlıyor.Aynı zamanda merak ettiğimiz haberler de bu cihazlar sayesinde anında karşımıza gelebiliyor.

Ancak internetten haber okurken yanlış bilgi almamak ve vakit kaybetmemek adına kullanıcı dostu olan haber sitelerini tercih etmemiz yerinde olacaktır. Aksi halde hem zaman kaybı hem de yanlış bilgi yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz.

Yıllardır yaptıkları haberlerle ve çalışmalarla vatandaşın beğenisini kazanan Hürriyet işini hakkıyla yapan haber sitelerinden biri. Günümüzde bu şekilde haber yapan ve doğru bilgi vermek için çabalayan çok fazla haber sitesi bulunmuyor ne yazık ki.

hürriyet haber

 

Zaten günlük gazete çıkartarak her bir koldan vatandaşa iyi hizmet vermeye uğraşan Hürriyet, senelerdir periyodik olarak yenilediği haber sitesiyle de anlık gelişmeleri anında aktarmakta.

Habercilikte doğru haberin önemi büyük haber siteleri tarafından yerine getirilmekte. Yanlış haberler insanlarda farklı bilgilere neden olmakta ve zaman zaman paniğe sürüklemekte. Günümüzde birçok haber sitesi olsa da, vatandaşlar her zaman en güvendiği haber sitesinden haberleri takip ettiği için bu seçim doğru bir şekilde bir kez yapıldıktan sonra üzerine kafa yormaya gerek kalmıyor.

Hürriyet basılı yayının yanı sıra online yayıncılık ile de hayatımıza girerek haberciliğin aslında her alanda doğru yapılması gerektiğini göstermekte.

Hem gündem haberlerinin hem de başka kategorilerdeki haberlerin anında takip edilebildiği online sistem ile bazen okumak istediğiniz haberi arama kısmına yazarak okuyabildiğiniz gibi bazen de sadece kategori seçimi ile istediğiniz haberi okuyabilirsiniz.gündem

Artık günün her saatinde binlerce metre uzağımızda olan bir haberden bile anında haberdar olabiliyorsak bu hem teknolojinin hem de işini doğru yapan habercilerin sayesindedir.Hürriyet’in dünyadan haberler kısmıyla da tüm bu haberlere anında ulaşabilir ve okuyabilirsiniz.dünyadan haberler

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.