Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/oncekorf/public_html/wp-content/plugins/wordpress-mobile-pack/frontend/sections/show-rel.php on line 37

OKTAY AKSAN RESİM ATÖLYESİ AÇTI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshYSK YASALARI TANIMAK ZORUNDADIR – 19 Nisan 2017TURİZM HAFTASI DELİKLİ TAŞA ZİYARET İLE BAŞLADI – 19 Nisan 2017EDREMİT’TE KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİKLERİ – 19 Nisan 2017ALTINOLUK’TA HAYIRLI GÜN – 10 Nisan 2017EDREMİT BELEDİYESİ 2016 FAALİYET RAPORU KABUL EDİLDİ – 10 Nisan 2017BURHANİYE DE KAYMAKAN ÖNER KURSİYERLERLE KİTAP OKUDU – 10 Nisan […]

OKTAY AKSAN RESİM ATÖLYESİ AÇTI

 

Ülkemizin Absürt (Sürrealist) ve Eskiz Soyut Resim alanında önemli Marka Ressamlarından olan Oktay Aksan Edremit İlçemizin şirin yazlık yerleşim alanı Altınoluk Mahallesinde çalışmalarını sürdürmek ve eserlerini sergilemek için RESİM ATÖLYESİ açtı.

 

19945 Doğumlu usta fırça etkilendiği görüldüğü Minyatürilizm hatta Kübizm akımının nadide parçalarını da sunacağı Atölyesinin açılışını Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’ya vekaleten Meclis ve Adalet Komisyonu Üyesi İsmail Cahit Erol Hayırlı Olsun dilekleriyle kestiği kurdeleyle gerçekleştirdi.

 

Atölyesinde Resim Çalışmalarını sürdüreceğini belirten usta sanatçı kendisi gibi sanatçı olan Tiyatrocu Oğlunun da yaz dönemi boyunca kendisine eşlik ederek burada Tiyatro çalışmaları kurs ve çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini belirtti.

 

İçerisinde Sanata, İnsana ve Doğaya, Dünyamızı paylaştığımız Tüm Canlılara, Atatürk’e ve özellikle Atatürkçü Düşünceye sevgi duyan tüm Edremitli’leri tanışmaya çalışmaya ve paylaşmaya çağırdığını ifade eden başarılı ressam Atölyesine gelenlere 4. Kişisel Sergisini de tanıtarak gezdirdi.

 

Altınoluk Belediyespor son Başkanı Eski sporcu ve Çakıl Pansiyonların sahibi Şefanettin Çakılın da (ŞEF) desteklediği açılışta Öğretmen eşi hanımefendi ve arkadaşlarınca tam bir imece mantığıyla hazırlanan kanepeler kuru pastalar kurabiyeler ve çeşitli içkiler kısa zamanda tüketildi.

Yorumlar

yorum


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/oncekorf/public_html/wp-content/plugins/wordpress-mobile-pack/frontend/sections/show-rel.php on line 37
Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.
sanik haber