OKTAY AKSAN RESİM ATÖLYESİ AÇTI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

OKTAY AKSAN RESİM ATÖLYESİ AÇTI

 

Ülkemizin Absürt (Sürrealist) ve Eskiz Soyut Resim alanında önemli Marka Ressamlarından olan Oktay Aksan Edremit İlçemizin şirin yazlık yerleşim alanı Altınoluk Mahallesinde çalışmalarını sürdürmek ve eserlerini sergilemek için RESİM ATÖLYESİ açtı.

 

19945 Doğumlu usta fırça etkilendiği görüldüğü Minyatürilizm hatta Kübizm akımının nadide parçalarını da sunacağı Atölyesinin açılışını Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’ya vekaleten Meclis ve Adalet Komisyonu Üyesi İsmail Cahit Erol Hayırlı Olsun dilekleriyle kestiği kurdeleyle gerçekleştirdi.

 

Atölyesinde Resim Çalışmalarını sürdüreceğini belirten usta sanatçı kendisi gibi sanatçı olan Tiyatrocu Oğlunun da yaz dönemi boyunca kendisine eşlik ederek burada Tiyatro çalışmaları kurs ve çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini belirtti.

 

İçerisinde Sanata, İnsana ve Doğaya, Dünyamızı paylaştığımız Tüm Canlılara, Atatürk’e ve özellikle Atatürkçü Düşünceye sevgi duyan tüm Edremitli’leri tanışmaya çalışmaya ve paylaşmaya çağırdığını ifade eden başarılı ressam Atölyesine gelenlere 4. Kişisel Sergisini de tanıtarak gezdirdi.

 

Altınoluk Belediyespor son Başkanı Eski sporcu ve Çakıl Pansiyonların sahibi Şefanettin Çakılın da (ŞEF) desteklediği açılışta Öğretmen eşi hanımefendi ve arkadaşlarınca tam bir imece mantığıyla hazırlanan kanepeler kuru pastalar kurabiyeler ve çeşitli içkiler kısa zamanda tüketildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.