OKTAY AKSAN RESİM ATÖLYESİ AÇTI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

OKTAY AKSAN RESİM ATÖLYESİ AÇTI

 

Ülkemizin Absürt (Sürrealist) ve Eskiz Soyut Resim alanında önemli Marka Ressamlarından olan Oktay Aksan Edremit İlçemizin şirin yazlık yerleşim alanı Altınoluk Mahallesinde çalışmalarını sürdürmek ve eserlerini sergilemek için RESİM ATÖLYESİ açtı.

 

19945 Doğumlu usta fırça etkilendiği görüldüğü Minyatürilizm hatta Kübizm akımının nadide parçalarını da sunacağı Atölyesinin açılışını Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’ya vekaleten Meclis ve Adalet Komisyonu Üyesi İsmail Cahit Erol Hayırlı Olsun dilekleriyle kestiği kurdeleyle gerçekleştirdi.

 

Atölyesinde Resim Çalışmalarını sürdüreceğini belirten usta sanatçı kendisi gibi sanatçı olan Tiyatrocu Oğlunun da yaz dönemi boyunca kendisine eşlik ederek burada Tiyatro çalışmaları kurs ve çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini belirtti.

 

İçerisinde Sanata, İnsana ve Doğaya, Dünyamızı paylaştığımız Tüm Canlılara, Atatürk’e ve özellikle Atatürkçü Düşünceye sevgi duyan tüm Edremitli’leri tanışmaya çalışmaya ve paylaşmaya çağırdığını ifade eden başarılı ressam Atölyesine gelenlere 4. Kişisel Sergisini de tanıtarak gezdirdi.

 

Altınoluk Belediyespor son Başkanı Eski sporcu ve Çakıl Pansiyonların sahibi Şefanettin Çakılın da (ŞEF) desteklediği açılışta Öğretmen eşi hanımefendi ve arkadaşlarınca tam bir imece mantığıyla hazırlanan kanepeler kuru pastalar kurabiyeler ve çeşitli içkiler kısa zamanda tüketildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.