“EDREMİT’TE ELİMİZİN DEĞMEDİĞİ YER KALMAYACAK”

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

“EDREMİT’TE ELİMİZİN DEĞMEDİĞİ YER KALMAYACAK”

 

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri belirlenen program dahilinde Kadıköy Mahallesi’nde asfalt kaplama çalışmalarına başladı.

 

Edremit Belediyesi’nin ilçe genelinde sürdürdüğü asfalt kaplama çalışmaları Kadıköy Mahallesi’nde de devam ediyor. Soğuk asfalt kaplama için hazırlıkları tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yıllardır ihmal edilen cadde ve sokakları yeni bir görünüme kavuşturuyor. Kısa süre içerisinde asfalt çalışmalarına başlayacak olan ekipler Kadıköy Mahallesi’ne toplamda 30 bin metrekare asfalt kaplayacak. Turizm sezonunu yoğun olarak geçiren Edremit’in sahil mahallelerinin ardından diğer mahallelerde çalışmaların aksamadan devam ettiğini vurgulayan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Edremit’i ulaştırmak istediğimiz modern ve çağdaş kent hedefimize doğru adım adım ilerliyoruz. Oldukça yoğun geçirdiğimiz bu yaz aylarında sahil mahalleleri ile birlikte uzun süredir ihmale uğramış mahallelerimize yatırım yapıyoruz. Bu doğrultuda Kadıköy Mahallesi’ne de kaplayacağımız 30 bin metrekare asfalt ihtiyacı büyük ölçüde karşılayacak, artık elimizin değmediği yer kalmayacak” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.