“EDREMİT’TE ELİMİZİN DEĞMEDİĞİ YER KALMAYACAK”

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

“EDREMİT’TE ELİMİZİN DEĞMEDİĞİ YER KALMAYACAK”

 

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri belirlenen program dahilinde Kadıköy Mahallesi’nde asfalt kaplama çalışmalarına başladı.

 

Edremit Belediyesi’nin ilçe genelinde sürdürdüğü asfalt kaplama çalışmaları Kadıköy Mahallesi’nde de devam ediyor. Soğuk asfalt kaplama için hazırlıkları tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yıllardır ihmal edilen cadde ve sokakları yeni bir görünüme kavuşturuyor. Kısa süre içerisinde asfalt çalışmalarına başlayacak olan ekipler Kadıköy Mahallesi’ne toplamda 30 bin metrekare asfalt kaplayacak. Turizm sezonunu yoğun olarak geçiren Edremit’in sahil mahallelerinin ardından diğer mahallelerde çalışmaların aksamadan devam ettiğini vurgulayan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Edremit’i ulaştırmak istediğimiz modern ve çağdaş kent hedefimize doğru adım adım ilerliyoruz. Oldukça yoğun geçirdiğimiz bu yaz aylarında sahil mahalleleri ile birlikte uzun süredir ihmale uğramış mahallelerimize yatırım yapıyoruz. Bu doğrultuda Kadıköy Mahallesi’ne de kaplayacağımız 30 bin metrekare asfalt ihtiyacı büyük ölçüde karşılayacak, artık elimizin değmediği yer kalmayacak” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.