" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

VATANDAŞ İSTEDİ BALKAN YAPTI

  Ramazan bayramı dolayısıyla görülmemiş bir doluluk yakalayan Küçükkuyu’da Denize girmek adeta sorun oldu. Vatandaşların isteklerini dikkate alan Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan sahili kaplayan ev sahiplerine ait şemsiyeleri zabıtalar eşliğinde toplatıp sahili tüm vatandaşlara açtı.   Balkan “özellikle derin olmadığı için ailelerin tercih ettiği Halk Plajına da mini bir iskele yaptırıp halkın taşlara basmadan […]

VATANDAŞ İSTEDİ BALKAN YAPTI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Ramazan bayramı dolayısıyla görülmemiş bir doluluk yakalayan Küçükkuyu’da Denize girmek adeta sorun oldu. Vatandaşların isteklerini dikkate alan Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan sahili kaplayan ev sahiplerine ait şemsiyeleri zabıtalar eşliğinde toplatıp sahili tüm vatandaşlara açtı.

 

Balkan “özellikle derin olmadığı için ailelerin tercih ettiği Halk Plajına da mini bir iskele yaptırıp halkın taşlara basmadan kum alana  inmelerini sağladı. Her gün binlerce konuğu ağırlayan Küçükkuyu sahillerinde konukların özgürce denize girmesini ve tatilin tadını çıkarmasını istiyoruz diyen Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan Tatilciler deniz için Beldemize geliyor,Turizmden bir çok insanın ekmek yediğini düşünürsek gelen konukların huzuru için gereken yapılmalı” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.