" />
USD
3,6893
EURO
4,3433
ALTIN
151,4448

Estetik Cerrahi Ve Lazer Uygulamalarındaki Mucizeler

Günümüzde artık insanlar, vücutlarında doğuştan veya sonradan oluşan şekil bozukluklarını düzelttirmek için, estetik tıp merkezlerini tercih etmektedirler. Bu merkezlerde; konusunda uzman ve deneyimli bir ekip, son teknoloji tanı ve tedavi cihazları bulunmaktadır. Kişilerde diyet veya spor ile kilo verilse de, bölgesel yağlanmalar için çözüm olmamaktadır. Bu durumda lazer lipoliz uygulanabilir. Bu, ameliyatsız bir yöntem olup […]

Estetik Cerrahi Ve Lazer Uygulamalarındaki Mucizeler
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Günümüzde artık insanlar, vücutlarında doğuştan veya sonradan oluşan şekil bozukluklarını düzelttirmek için, estetik tıp merkezlerini tercih etmektedirler. Bu merkezlerde; konusunda uzman ve deneyimli bir ekip, son teknoloji tanı ve tedavi cihazları bulunmaktadır.

Kişilerde diyet veya spor ile kilo verilse de, bölgesel yağlanmalar için çözüm olmamaktadır. Bu durumda lazer lipoliz uygulanabilir. Bu, ameliyatsız bir yöntem olup lokal anestezi ile uygulanır.

Ergenliğini tamamlamış herkes yaptırabilir. Yüz, bel, basen, kol ve bacak gibi bölgelere uygulanabilir. Herhangi bir dikiş atılmaz, oluşan morluklar kısa sürede iyileşir. Bir hafta kadar korse giyilmelidir. Bu tedaviden sonra kişiler, tekrar yağlanma oluşmaması için yediklerine dikkat etmeli ve spor yapmalıdırlar.

Yanlış beslenme, sigara, alkol, güneş ışınları ve yaşlanma gibi nedenler ile cildimiz yaşlanır. Bunu önlememiz mümkün değildir ama çeşitli yöntemler ile geciktirebiliriz. Bu yöntemlerden biride, lazer ile yüz gençleştirme yöntemidir. Yüz bölgesine verilen lazer sonucu, ciltte kollajen yapımı artar ve bağ dokusu yenilenir. Buda cildin parlak ve güzel görülmesine neden olur.

Bazen kulakta doğuştan kepçe kulak denen, şekil bozukluğu olabilir. Bununla ilgili olarak yapılan, kepçe kulak estetiği, oldukça kolay bir yöntemdir. Çocuklarda genel anestezi ile yetişkinlerde de lokal anestezi ile yapılır. 1-2 saat süren bir ameliyattır. Kişiler ameliyattan sonra 1 hafta kadar bandajlı gezerler. Sonrasında normal hayatlarına dönerler.  Estetik görünümünüz ve sağlığınız ne kadar önemli ise, bu konu ile ilgili güvenilir bir yeri tercih etmek de, o kadar önemlidir.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.