AFACAN ÇİFTİNİN RESİM SEGİSİ AÇILDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

AFACAN ÇİFTİNİN RESİM SEGİSİ AÇILDI

 

Balıkesirli Ressam Fikret Afacan ve Fotografçı eşi Nigar Afacan ile Balıkesir’in Edremit ilçesi Güre beldesi Atatürkçü düşünce derneği sergi salonunda (Güre Sahili) Resim ve Fotoğraf sergilerini açtılar.

Afacan çiftinin ‘’Renklerim’’ ve ‘’Kadrajım’’ isimli sergileri Edremit Belediye başkanı Kamil Saka açtı.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, böyle güzel bir serginin açılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sergiyi açan sanatçılar Fikret Afacan ve Nigar Afacan ve destek olan ADD Güre Şube Başkanı Sinan Kahyaoğlu’na teşekkür etti.

 

Sergide Ressam Fikret Afacan’ın Yağlı boya tablolarının yanı sıra Oval kesilmiş ağaçlar üzerine peyzaj çalışmaları ve hiç boya kullanmadan Bitki, Cam, Mermer, Taş tozu gibi materyallerden elde edilen renklerle yaptığı toplam 27 adet eseri bulunuyor.

Fotoğrafçı Nigar Afacan’ın ise Doğa ve (o an) fotoğraflarından oluşan 21 adet fotoğraf çalışması sergilendi.

Açılışın ardından Belediye Başkanı Kamil Saka Sanatçılara teşekkür belgesi verirken, ADD Güre Şube Başkanı Sinan Kahyaoğlu da Atatürk rozeti taktı.

 

Sergi 11-17 Temmuz tarihleri arasında , Güre ADD sergi salonunda Sanat severler tarafından izlenebilecek..

 

Hüseyin EROĞLU

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.