ALTINOLUK’TA LAİKLİK PANELİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

ALTINOLUK’TA LAİKLİK PANELİ

 

 

Birleşik Haziran Hareketi ve Gençlik Muhalefeti tarafından Altınoluk Mahallesi’nde “Gerici Rejimin İnşası ve Laiklik” paneli düzenlendi. Panele Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve CHP eski Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın da katıldı.

 

Edremit’in Altınoluk Mahallesi’nde Birleşik Haziran Hareketi ve Gençlik Muhalefeti’nin başlattığı ‘Gelecek Bizim’ projesinin Marmara Bölgesi kampı kuruldu. 5 gün sürecek olan kamp etkinliklerinin ikinci gününde “Gerici Rejimin İnşası ve Laiklik” paneli düzenlendi. CHP eski Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Gökhan Günaydın, BirGün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Berkant Gültekin, Gazeteci Ender Helvacıoğlu panelde konuşmacı olarak yer aldı. Türkiye ve dünyada laiklik konularına değinilen panelde, öğrenciler panelistlere gündeme dair sorular sordu. Panele katılan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Soran, sorgulayan bir neslin habercisi olan bu tür etkinlikleri destekleyerek gençlerimizin yanında olacağız” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.