GÜRE MAHALLESİ KOZAK TAŞLARI İLE KAPLANIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

GÜRE MAHALLESİ KOZAK TAŞLARI İLE KAPLANIYOR

 

Edremit Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Güre Mahallesi’nde sokaklar doğal kozak taşları ile kaplanıyor.

 

Edremit Belediyesi tarafından yaz sezonun gelmesi ile birlikte ilçenin farklı noktalarında yağmur suyu drenaj hattı, asfalt kaplama, parke taş döşeme, park ve bahçe düzenlemeleri yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Güre Cumhuriyet Mahallesi’nde Turgut Reis Caddesi ve bağlantılı sokaklar kozak taşları ile döşeniyor. Mahallenin cadde ve sokaklarına uygun olarak kozak taşları ile kaplanan sokaklar yeni bir görünüme kavuşturuluyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, yol düzenlemelerinin devam ettiğini belirterek Edremit’i cadde ve sokakları ile çağdaş ve modern bir görünüme kavuşturmak için çalışmaların devam edeceğini ifade etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.