GÜRE MAHALLESİ KOZAK TAŞLARI İLE KAPLANIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

GÜRE MAHALLESİ KOZAK TAŞLARI İLE KAPLANIYOR

 

Edremit Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Güre Mahallesi’nde sokaklar doğal kozak taşları ile kaplanıyor.

 

Edremit Belediyesi tarafından yaz sezonun gelmesi ile birlikte ilçenin farklı noktalarında yağmur suyu drenaj hattı, asfalt kaplama, parke taş döşeme, park ve bahçe düzenlemeleri yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Güre Cumhuriyet Mahallesi’nde Turgut Reis Caddesi ve bağlantılı sokaklar kozak taşları ile döşeniyor. Mahallenin cadde ve sokaklarına uygun olarak kozak taşları ile kaplanan sokaklar yeni bir görünüme kavuşturuluyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, yol düzenlemelerinin devam ettiğini belirterek Edremit’i cadde ve sokakları ile çağdaş ve modern bir görünüme kavuşturmak için çalışmaların devam edeceğini ifade etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.