" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

CANLAR KAHVALTIDA BULUŞTU

Zeytinli Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür vakfı geçtiğimiz gün Zeytinli Cem evin’de 24 Temmuz tarihinde düzenlenecek konser ile ilgili görüş alışverişinde bulunmak için kahvaltı düzenledi. Zeytinli Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür vakfı tarafından Zeytinli Cem Evinde düzenlenen kahvaltıya Balıkesir Alevi güç Birliği Başkanı Selçuk Koç ve Balıkesir Alevi güç birliği üyelerinin yanı sıra Zeytinli Belediyesi […]

CANLAR KAHVALTIDA BULUŞTU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Zeytinli Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür vakfı geçtiğimiz gün Zeytinli Cem evin’de 24 Temmuz tarihinde düzenlenecek konser ile ilgili görüş alışverişinde bulunmak için kahvaltı düzenledi.

Zeytinli Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür vakfı tarafından Zeytinli Cem Evinde düzenlenen kahvaltıya Balıkesir Alevi güç Birliği Başkanı Selçuk Koç ve Balıkesir Alevi güç birliği üyelerinin yanı sıra Zeytinli Belediyesi Eski Başkanı Hasan Arslan, Altınoluk Belediyesi Eski Başkanı Hasan Özpolat, Akçay Mahalle Muhtarı Pınar Avcı, Siyasi parti temsilcileri ve yurttaşlar katıldı. Kahvaltıda kısa bir konuşma yapan Zeytinli Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür vakfı başkanı Ziya Şahverdi “Kahvaltıya katılım gösterenlere teşekkür ederken, Cem evinin inşaatının büyük bir bölümünün tamamlandığını 24 Temmuz’da gerçekleştirilecek olan konserin geliri ile üst katında inşaatının tamamlanmasının planlandığını söyledi. Konsere katılmak isteyen yurttaşların biletleri Zeytinli Cem Evinden temin edebileceklerini sözlerine ekledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.