" />
USD
3,7023
EURO
4,3540
ALTIN
151,8523

EĞLENEREK ÜRETİYORUM

Burhaniye Belediyesi tarafından düzenlenmekte olan “Eğlenerek Üretiyorum” yaz kampı etkinlikleri çerçevesinde kampa katılan öğrencilere yönelik sportif etkinlikler de düzenleniyor. Bir çok etkinlik arasında, yöresel oyunların yer aldığı folklör, yüzme, Uzakdoğu sporları arasında yer alan Wıng Chun ve jimnastik öne çıkmakta. Belediye Başkanımız Necdet Uysal etkinliklerini takip ettiği öğrenciler için ; “Eğlenerek Öğreniyorum” projesinin öğrencilerimize, yaz […]

EĞLENEREK ÜRETİYORUM
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Belediyesi tarafından düzenlenmekte olan “Eğlenerek Üretiyorum” yaz kampı etkinlikleri çerçevesinde kampa katılan öğrencilere yönelik sportif etkinlikler de düzenleniyor. Bir çok etkinlik arasında, yöresel oyunların yer aldığı folklör, yüzme, Uzakdoğu sporları arasında yer alan Wıng Chun ve jimnastik öne çıkmakta.
Belediye Başkanımız Necdet Uysal etkinliklerini takip ettiği öğrenciler için ; “Eğlenerek Öğreniyorum” projesinin öğrencilerimize, yaz aylarını eğlenerek, aktif bir dinlenme şeklinde geçirmelerine fırsat sunduğunu” belirtti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.