MEHMET TÜM; TAZİYE

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

 MEHMET TÜM; TAZİYE

 

Dünyanın gelmiş geçmiş en vahşi terör örgütü IŞİD  zaman ve mekan farkı gözetmeksizin, Tüm insanlığı öldürmeye devam ediyor. Dün Fransa’da 84 insan, 84 can, en vahşi yöntemlerle katledildi. Yüzlerce yaralı var. IŞİD’i yaratanlar bilmelidir ki O Kamyonun altında ezilen tüm insanlıktır. Yarattıkları bu canavar eninde sonunda, namlularını, kamyonlarını veya canlı bombalarını onlara da döndürecektir.

Dini, İnancı, milliyeti ne olursa olsun tüm insanlık bu vahşi terör örgütüne ve bunu destekleyen, beseleyen tüm güçlere karşı birleşmelidir. Bu insanlık düşmanı kandan beslenen canavarlar bir an önce insanlığın gündeminden çıkarılmalıdır.

Nice’de yaşamını yitiren, tüm insanların acılarını paylaşıyor, ailelerine ,Fransa Halkına ve tüm insanlığa baş sağlığı diliyorum.

Yaralı olanlara acil şifalar diliyorum.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.