" />
USD
3,6717
EURO
4,3260
ALTIN
151,3079

Uyumsoft Kurumsal İş Sistemleri

1996 yılında hizmet vermeye başlayan ve yazılım alanında oldukça makul bir uyumu yakalayan Uyumsoft ile yönetimler hızlıca ilerleme kaydetmektedir. 20 yılı aşan deneyim ve tecrübeleri sayesinde sektöründe öncü konuma gelen ve liderlik vasfı taşıyan tek adrestir. Tamamen kendine özgü yöntem ve teknikleri kullanarak, gelişen teknolojinin her anını takip ederek yazılım güncellemelerinde bir numaralı olmaktadır. Pek […]

Uyumsoft Kurumsal İş Sistemleri
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

1996 yılında hizmet vermeye başlayan ve yazılım alanında oldukça makul bir uyumu yakalayan Uyumsoft ile yönetimler hızlıca ilerleme kaydetmektedir.

20 yılı aşan deneyim ve tecrübeleri sayesinde sektöründe öncü konuma gelen ve liderlik vasfı taşıyan tek adrestir. Tamamen kendine özgü yöntem ve teknikleri kullanarak, gelişen teknolojinin her anını takip ederek yazılım güncellemelerinde bir numaralı olmaktadır. Pek çok konuda çözülüm ve danışmanlık hizmetleri yer almaktadır.

Özellikle de en çok Erp yani kurumsal kaynak planlaması alanında hizmeti yoğun olarak vermektedir. Bu alanda ihtiyacı olan her bireye ya da kuruma destek sağlamaktadır.

Ayrıca Crm yani müşteri ilişkileri yönetimi alanında her zaman ilk ve en çok tercih edilen bir firmadır.

Müşteri ile olan ilişkilerini her zaman sıcak ve taze tutmaya gayret göstermektedir. En büyük alanlardan biri olan HRM yani insan kaynakları yönetmeliğinde uzman personellere sahiptir.

Uyumsoft.com adresinde yer alan tüm bireysel ve kurumsal hizmetler her geçen gün daha da gelişmiş bir hal almaktadır. Böylece dilediğiniz an iletişime geçebilir ve ihtiyacınız olan alandan destek alabilirsiniz.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.