EDREMİT’TE ASFALT YAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDREMİT’TE ASFALT YAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI..

Edremit Belediyesi tarafından parke taş döşeme ve asfalt kaplama çalışmalarının yanı sıra ilçe genelinde asfalt yama çalışmalarına başlandı.

Edremit Belediyesi tarafından hava koşullarının uygun hale gelmesinden sonra parke taş döşeme ve asfalt kaplamalarının yanı sıra mevcut yolların bakım ve onarımı için asfalt yama çalışmalarına başlandı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri belirlenen program dâhilinde ilçe genelinde yapılan yol iyileştirme çalışmaları kapsamında asfalt yama ekipleri öncelikle yoğun olarak kullanılan toplu taşıma güzergâhları, bağlantı yolları ve alt yapı çalışması veya kullanımdan bozulan alanlarda yol iyileştirme düzenlemelerinde bulunuyor. Zeytinli Altınkum Mahallesi’nden başlayan çalışmalar sırası ile diğer mahallelerde de devam edecek.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.