EDREMİT’TE ASFALT YAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI..

Edremit Belediyesi tarafından parke taş döşeme ve asfalt kaplama çalışmalarının yanı sıra ilçe genelinde asfalt yama çalışmalarına başlandı. Edremit Belediyesi tarafından hava koşullarının uygun hale gelmesinden sonra parke taş döşeme ve asfalt kaplamalarının yanı sıra mevcut yolların bakım ve onarımı için asfalt yama çalışmalarına başlandı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri belirlenen program dâhilinde ilçe genelinde yapılan […]

EDREMİT’TE ASFALT YAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI..

Edremit Belediyesi tarafından parke taş döşeme ve asfalt kaplama çalışmalarının yanı sıra ilçe genelinde asfalt yama çalışmalarına başlandı.

Edremit Belediyesi tarafından hava koşullarının uygun hale gelmesinden sonra parke taş döşeme ve asfalt kaplamalarının yanı sıra mevcut yolların bakım ve onarımı için asfalt yama çalışmalarına başlandı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri belirlenen program dâhilinde ilçe genelinde yapılan yol iyileştirme çalışmaları kapsamında asfalt yama ekipleri öncelikle yoğun olarak kullanılan toplu taşıma güzergâhları, bağlantı yolları ve alt yapı çalışması veya kullanımdan bozulan alanlarda yol iyileştirme düzenlemelerinde bulunuyor. Zeytinli Altınkum Mahallesi’nden başlayan çalışmalar sırası ile diğer mahallelerde de devam edecek.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.