Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/oncekorf/public_html/wp-content/plugins/wordpress-mobile-pack/frontend/sections/show-rel.php on line 37

En Pahalı Mega Lüks Yat Solandge Konforun Zirvesini Sunuyor

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreŞehirler Arası Nakliyat Süreci Nasıl İşler ? – 22 Mayıs 2017Okul Tören Flamaları Okulları Tanıtır Mı? – 9 Mayıs 2017Otobüs Kiralama Şirketleri Taşımacılıkta Mesafe Aldırıyor – 8 Mayıs 2017Aile Koruma Programı İle Sistem – 8 Mayıs 2017İş Elbiseleri Hakkında Bilgi – 1 Mayıs 2017İnstagram Türk Takipçi Uygun Fiyata Burada – 25 […]

En Pahalı Mega Lüks Yat Solandge Konforun Zirvesini Sunuyor

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye dünyaca ünlü bir yatın geleceği söylentileri vardı. Hemen ardından Bodrum koylarında demirleyen bir yat belirdi ve bu yatın kısa süre içerisinde Solandge mega lüks yatı olduğu anlaşıldı.

Dünyaca ünlü zenginlerin Solandge yatını kiralamak için aylarca beklediği biliniyor. Bu yat ancak çok zenginlerin sahip olabildiği bir yat olduğundan aynı zamanda bir prestij göstergesi.

Neden özellikle zenginler bu yatı tercih ediyor diye düşünenler için bu yatın haftalık kirasının 1 milyon Euro olduğunu belirtmeliyiz. İçeriğinde tüm detayların dikkatli bir şekilde düşünüldüğü bu yatı kiralamanın maliyeti bir servet niteliğinde.

180 derecelik pencereler içeren panoramik ana güverte, özel giyinme odası, özel banyo ve Spa havuzlu özel güverte dâhil olmak üzere yedi kişilik kabinlerde 12 kişiye kadar kalınabilir. Ekstra konuk odaları iki geniş kabin ile iki katına ve iki ikiz kabine dönüştürülebilir, tam donanımlı VIP süit, kabin, her biri kendi içinde benzersiz renk düzeni taşır iken, her odanın dekorasyonu gemide başka bir yerde bulunan zenginlikleri yansıtır. Malzemeler ve dokular için ünlü sanatçı Rodriguez’den fikir alınmıştır. İç dekorasyonda el yapımı İtalyan mobilyalar seçilmiş ve gemide taş işçiliğine ağırlık verilmiş durumdadır.

Tüm mürettebatlar tam eğitimli olup, işe başlamadan önce özel eğitim ve sınavdan geçerler. Başarılı olanlar ise işe başlar. Gemide 24 personel ve 16 güvenlik görevlisi bulunuyor.

 

Pürüzsüz  olarak yalpa hareketi etkisini azaltan ve daha keyifli seyir ve yanaşma deneyim sonuçları için  ultra-modern bir sıfır hız sabitleme sistemi bulunan Solandge 220 bin litre benzin ile durmadan tam 6 bin mil yol kat edebiliyor.

Bu kadar lüks bir yatı kimin kiraladığı ise büyük bir merak konusu haline gelmişti. Yatın etrafından gözlenebildiği kadarı ile konukların Suud Prensi ve ailesi olduğu ortaya çıktı. Suud prensi ve oğulları yanında kendilerine eşlik eden 10 manken ile birlikte ilerleyen saatlere kadar günlerce eğlendiler.

Birkaç günlük Türkiye koylarının ziyaretinin ardından Solandge demir aldı ve Yunan adalarına doğru ilerledi.

Yorumlar

yorum


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/oncekorf/public_html/wp-content/plugins/wordpress-mobile-pack/frontend/sections/show-rel.php on line 37
Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.
sanik haber