EDREMİT İLÇE MİLLİ EĞİTİM DE DARBEYE DUR DEDİ!

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

EDREMİT İLÇE MİLLİ EĞİTİM DE DARBEYE DUR DEDİ!

Milli İrade ve Darbeye Dur De mitingleri her kesimden yoğun katılımla gerçekleştiriliyor.

Toplumun her kesimi, kamunun tüm kuruluşları gündüz işine akşam meydanlara koşuyor.

Milletimizin en dinamik kesimi olan eğitimciler de bu kutlu yolda devletine, vatanına, milletine destek vermek için meydanları dolduruyor.

Körfezin gözbebeği olan Edremit ilçesinde, Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okulların kurum müdürleri, İlçe Milli Eğitim çalışanları, Şube Müdürleri,  müdür yardımcıları, öğretmenler, başta İmam Hatip öğrencileri olmak üzere öğrenciler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KOÇ liderliğinde topyekün meydanlarda gövde gösterisi yapmakta, vatan hainlerine karşı tek yürek hareket etmektedirler.

Eğitim çalışanlarının, öğrencilerin, velilerin hiçbir ideolojik fark gözetmeden meydanlara toplanması ve içimizdeki hainlere, “Biz buradayız!” mesajı vermesi halkın da büyük beğenisini topladı.

 

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.