BAŞKAN GENÇER, TEOG SINAVINDA BAŞARILI OLAN AYBEGEM ÖĞRENCİLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

BAŞKAN GENÇER, TEOG SINAVINDA BAŞARILI OLAN AYBEGEM ÖĞRENCİLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

 

Ayvalık Halk Eğitim Merkezi destekleriyle faaliyetlerini sürdüren Ayvalık Belediyesi Gençlik Merkezi, başarılı öğrenciler yetişmeye devam ediyor

 

Altınova Mahallesi’nde bulunan merkezde, üçüncü sınıftan sekizinci sınıfa kadar ağırlıklı olarak kırsal mahallerde yaşayan çocuklar ders alıyor. Sınavlara girip başarılı olan öğrenciler İsa Çakır, Hatice Gül Oral, Mürüvvet Kütahya Çakmak İlköğretim Okulu’ndan, Burcu Akıner 15 Eylül İlköğretim Okulu’nda eğitim görüyor.

 

Tören öncesi bütün öğrencileri tek tek tebrik eden Başkan Gençer, çocuklara Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk hakkında küçük sorular sordu. Sorulara başarıyla cevap öğrencilere, ‘’Siz her şeyi öğrenmişsiniz, hepinizi kutluyorum’’dedi.  Rahmi Gençer, bu merkeze katkılarından dolayı, Halk Eğitim Merkezi’ne teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

 

Öldü törenine, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in yanı sıra Altınova Mahallesi’nden sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Erkal, eğitim ve öğretimden sorumlu meclis üyesi Nusret Kantarcı, meclis üyeleri, okulda görev yapan altı öğretmen ve onlarca öğrenci katıldı.

 

Eğitim ve öğretimden sorumlu meclis üyesi Nusret Kantarcı ise, ‘’Önümüzdeki sezon LYS ve YGS’ye girecek öğrencilerimiz için de Küçükköy Mahallesi’nde bulunan hizmet binamızda yeni bir kurs açmayı planlıyoruz. Yaz kurslarımız devam ediyor ve bu kursumuza kayıt yaptırmak isteyen velilerimiz, 0266 338 12 12 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirler’’dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.