EDREMİT’TE KIRSAL MAHALLELERİN SORUNLARI ÇÖZÜLÜYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

EDREMİT’TE KIRSAL MAHALLELERİN SORUNLARI ÇÖZÜLÜYOR

 

Edremit Belediyesi tarafından kırsal mahallelerde yolların düzenlenmesine başlandı. Bostancı Mahallesi’nde başlayan parke taş döşemeleri sırası ile diğer mahallelerde de devam edecek.

 

Edremit Belediyesi tarafından 2016 çalışma programına göre kırsal mahallelerde sokakların düzenlenmesine başlandı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Bostancı Mahallesi’nde başlayan çalışmalarda öncelikle sorun yaşanan yerler başta olmak üzere ihtiyaç duyulan yollara düzenlemeler yapılıyor. Bostancı Mahallesi’nde başlayan çalışmaların sırası ile diğer mahallelerde devam edeceğini kaydeden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “ “Narlı’dan başlayarak Bostancı ve Hacıarslanlar’a kadar ilçemizi 47 mahallesi ile bir bütün olarak görüyoruz. Muhtarlar ile yaptığımız periyodik toplantılar, Muhtarlık İşleri Müdürlüğümüz ve ekiplerimiz ile kırsal mahallerimizin sorunlarını daha yakından takip edip hızla bir şekilde çözüm yollarını arıyoruz. Bu kapsamda kırsal mahallelerimizde ki sorunları tek tek ortadan kaldırmak için çalışıyoruz” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.