Diyet Ürünleri Ne Kadar Sağlıklı?

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreGüncel Blog Sitemizde Gündeme Dair Herşey.. – 29 Mayıs 2017Bur-Ram Halı Yıkama Eryaman ve Sincan – 25 Mayıs 2017Yüzlerce Film İçin Doğru Adres – 25 Mayıs 2017Tercihleri Yapmadan Bakılması Gerekenler – 24 Mayıs 2017Şehirler Arası Nakliyat Süreci Nasıl İşler ? – 22 Mayıs 2017Okul Tören Flamaları Okulları Tanıtır Mı? – 9 […]

Diyet Ürünleri Ne Kadar Sağlıklı?

Diyet Ürünleri Ne Kadar Sağlıklı?

Diyet ürünleri, diğer yiyecekler gibi kalori içerir ancak yapıldıkları tatlandırıcılardan, yağ oranının azaltılmasından, şeker oranının düşürülmesinden kaynaklı olarak kalori miktarları daha azdır. Bu nedenle diyet ürünler fazla tüketildiği zaman durum kilo artışı ile sonuçlanabilir. Diyet ürünlerin çok uzun süreli kullanımı iyi değildir çünkü diyetin bitmesiyle normal beslenmeye dönülmesi kilo artışına sebep olacaktır.

Çocuğunuza Balıkyağı Hapı İçirin

Uzmanlar, gebelik döneminde anne adaylarının kullanacağı balık yağının bebeğin gelişimine katkıda bulunduğunu ve ilerleyen yıllarda zihinsel ve fiziksel sistemlerine faydası olduğunu belirtiyor. Yapılan bir araştırma da balıkyağı tüketen çocukların derslerinde başarı oranlarının arttığını göstermiştir. Siz de çocuğunuzun balıkyağı hapı tüketmesini sağlayarak hem ruhsal hem de bedensel gelişimine katkıda bulunun.

Zayıflama Ürünleri Yüzünden Sağlığınızdan Olmayın

Günümüzde kilo problemi olan insanların artması tüketilen zayıflama ürünleri açısından da bir yükselişe neden oldu. Zayıflamak için çare arayan bireyler tarafından tercih edilen ürünlerin tansiyon yükselmesi, karaciğer yetmezliği, kalp krizi gibi pek çok riski beraberinde getirebileceğini unutmayın. Sağlık Bakanlığı onaylı, doktorunuzun önerdiği ürünleri tercih edin.

Hemen kozmofit.com adresini ziyaret ederek bilgi alabilir, sizin için sunduğumuz kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.
sanik haber