Varis Neden Oluşur?

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreDesenli Beton Kalıpları – 8 Temmuz 2017Antalya Rent A Car – 5 Temmuz 2017Kitaplık Seçimi Ve Dizimi – 2 Temmuz 2017Kadıköy Siemens Servisinde Beklenti Ötesi Hizmet – 2 Temmuz 2017Kadıköy’de Bosch Servisi – 2 Temmuz 2017İstanbul Baymak Özel Servisi – 2 Temmuz 2017Orijinal Tonerle Orjinal Baskılar – 2 Temmuz 2017İstanbul Bosch […]

Varis Neden Oluşur?

Varis Neden Oluşur?

Varis bacaktaki toplardamarların kirli kanı kalbe taşıma işlemini düzgün bir şekilde gerçekleştirememesi ile ilgilidir. Kirli kanı kalbe taşımak için yerçekimini yenmek gereklidir. Fakat damarlar üzerindeki kapakçıkların işlevi bozulduğunda kirli kanın yerçekimine karşı koyarak yukarı çıkması mümkün olmamaktadır.

Varis bacaklarda ağrı ve rahatsızlık hissi ile birlikte renk bozukluğu da meydana getirir. Ayrıca özellikle kadınlar tarafından sıkça şikayet edilen estetik bir sorundur.

Varis Tedavisi Yöntemleri

Birçok insan varis problemi olmasına rağmen ameliyat olmaktan çekindikleri için tedaviden kaçınmaktadırlar. Oysa gelişen teknoloji ile beraber ameliyat olmadan varis probleminden ağrısız ve acısız şekilde kalıcı olarak kurtulmak mümkündür.

Modern varis tedavisi yöntemleri sayesinde hem varis görüntüsünden hem de varisin sebep olduğu rahatsızlıktan ağrısız bir şekilde kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Ameliyatsız Varis Tedavisi

Gelişen teknoloji sayesinde cerrahi müdahaleye gerek kalmaksızın varis sorunundan kurtulmak mümkündür. Skleroterapi, köpük tedavisi, lazerle tedavi gibi cerrahi olmayan ameliyatsız varis tedavisi yöntemleri sayesinde varisten kurtulmak mümkündür. Varis rahatsızlığından ameliyat olmadan kurtulmak için varisklinik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.