BALIKESİR’DE MODERN DOLMUŞ TAKSİLER HİZMETE BAŞLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

BALIKESİR’DE MODERN DOLMUŞ TAKSİLER HİZMETE BAŞLADI

 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama Ve Raylı Sistemler Dairesi Başkanlığı’nın çalışmaları kapsamında Altıeylül ve Karesi ilçelerinde hizmet veren dolmuş taksilerin 82’si yenilendi. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Toplu Taşıma Merkezi’nde araçları inceleyerek test etti.

 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama Ve Raylı Sistemler Dairesi Başkanlığı’nın önerisi üzerine Büyükşehir Belediye Meclisi kararı ile yenilenen dolmuş taksiler hizmete girmeye başladı. Altıeylül ve Karesi ilçelerinde hizmet veren dolmuş taksilerden 82’si yenilenerek hizmete girdi. 8+1 Ford marka minibüs olarak hizmete giren yeni araçlar eskilerine göre daha konforlu ve modern hale getirdi. Yeni araçlar klimalı, güvenlik kameralı ve elektronik ücret sistemine (Balkart) uyumlu oldu. Geri kalan araçların ise en kısa sürede yenilenerek hizmete gireceği bildirildi.

 

BAŞKAN UĞUR YENİ ARAÇLARI İNCELEYEREK TEST ETTİ

 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Toplu Taşıma Merkezi’nde yeni araçları inceleyerek test etti ve yeni araçlarla ilgili vatandaşlar ile esnafın görüşlerini aldı. Esnaf ve vatandaşların olumlu görüşleri ile karşılaşan Başkan Uğur, hem yeni araçlara binerek test etti. Başkan Uğur yeni araçların Balıkesir’e hayırlı olmasını dileyerek şoförler tarafından düzenlenen hayra katıldı.

 

Başkan Uğur’a inceleme gezisinde AK Parti Balıkesir Milletvekili Kasım Bostan, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Balıkesir Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği (BESOB) ve Şoförler Odası Başkanı Fehmi Erdem eşlik etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.