Mermerin Taş Kaplama Sanatındaki Antik Yolculuğu

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreDesenli Beton Kalıpları – 8 Temmuz 2017Antalya Rent A Car – 5 Temmuz 2017Kitaplık Seçimi Ve Dizimi – 2 Temmuz 2017Kadıköy Siemens Servisinde Beklenti Ötesi Hizmet – 2 Temmuz 2017Kadıköy’de Bosch Servisi – 2 Temmuz 2017İstanbul Baymak Özel Servisi – 2 Temmuz 2017Orijinal Tonerle Orjinal Baskılar – 2 Temmuz 2017İstanbul Bosch […]

Mermerin Taş Kaplama Sanatındaki Antik Yolculuğu

Mermer malzemeli inşa yapıları günümüzde yapı dünyasında son dönemlerde özellikle ayrı bir öneme sahip olarak yer almaya başladı.

Bu öneminin altında yatansa mermer malzemenin doğada oldukça fazlaca yer alması ve de böylelikle söz konusu malzemenin estetik olarak light traverten patlatma şeklinde yer almasıdır. İşte Türkiye’nin doğal taş kaplama uzmanı olarak uzun yıllarca hizmet veren Eymer’i bu konudaki otuz yıllık zirvesine sığınarak mermerin taş kaplamada yerini almasını sağlamıştır.

Bu niteliklerinden birisi olarak yer alan light traverten eskitme özelliğini antik eskitme şeklinde uygulayarak böylelikle Antik Yunan devirlerine sizi götürecek ev ve işyeri dekorasyonu yaratabilmektedir.

Bu son derece önem taşıyan yeniliklerinin yanı sıra ayrıca traverten malzemeyi de uygulayarak Akdeniz ikliminin elverişli yapı malzemesi olan karstik travertenler adına light traverten patinato hizmetini de doğal taş kaplamalarda başarılıca uygulamaya devam etmektedir.

Sonuç itibariyle bu yazıda da üzerinde ayrıntılarıyla durulan gelişmelerden yola çıkılarak doğal taş kaplama konusuna dönük gelişmelerin eymer.com.tr olarak nasıl hafızalarda kazındığı ortada durmaktadır.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.