Modern Soğuk Çekme Merkezinde Üretilip Her Yere Ulaşan Vasıflı Çelikler

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreBıçak Deposundan Özel Tasarımlar – 22 Haziran 2017Satılık Köpek Ararken Köpek Karakterlerinin Önemi Nedir ? – 20 Haziran 2017Bu Film İzleme Sitesini Duydunuz Mu? – 20 Haziran 2017Odessa’da Alışveriş Nerede Yapılır Ve Ne Alınır ? – 19 Haziran 2017Kervansaray Kahvesi – 14 Haziran 2017Makam Bayrağı Nasıl Yaptırılır? – 13 Haziran 2017Kumaştan […]

Modern Soğuk Çekme Merkezinde Üretilip Her Yere Ulaşan Vasıflı Çelikler

Vasıflı çelik üretiminin sanayi alanında ve diğer alanlarda sıklıkla kullanılmasının gereği olarak fonksiyonel yükü ve bunun müşterilerle ulaştırılma yükümlülüğü de bir hayli fazla olmaktadır.

Bunun bilinciyle hareket edilerek modern çalışma koşullarında üretilen çeliklerin kalite sapmalarından bir an olsun sapmadan üretimine devam edilmesi geleceğin projelerinin kalıcı değer olmaları adına önemlidir. Bu bakımdan uzun yıllar boyunca (1968) Has Çelik adıyla ve markasıyla sıcak haddelenmiş çelik üretiminin lider markası olmaya devam eden şirket, 100cr6 çelik üretimleriyle iddiasını sürdürmektedir.

Özellikle yerli markasına ait olarak üretmeye devam etmiş bulunduğu her alana yönelik sıcak vasıflı çelikleriyle dünyaya da açılmakta ve özel imalat çeliklerinden olarak karbon çelik üretimlerini sürdürmektedir.

Bunları 34.000 m² alana sahip soğuk işlem merkezinde kontrol ederek müşterileriyle buluşturarak böylelikle en kaliteli S355J2G3 çeliklerini hiçbir şekilde amacından sapmaksızın kalite standartlarını daima artırarak müşterileri ile buluşturmayı başarabilmektedir. Tüm bu yönüyle çelik üretiminde gerçekten hascelik.com hak ettiği lider vasfını tamamlamaktadır.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.