" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Astropay Güvenilir Yöntem

Eskiden insanlar kredi kartlarını internette kullanmaya korkarlardı çünkü dolandırıcılık çok yüksek bir boyuttaydı. Şu anda böyle bir dolandırıcılık söz konusu olmadığı için bu konuda bir sıkıntı yaşanmaz. Ancak kullanıcıların canını sıkan başka durumlar ortaya çıkmıştır. Siteler kendi güvenliklerini arttırmak ve kullanıcıların dolandırılmasını önlemek için kredi kartlarındaki tüm bilgilerin girilmesini ister. Fakat bu durum kullanıcıların güvenliğini […]

Astropay Güvenilir Yöntem
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Eskiden insanlar kredi kartlarını internette kullanmaya korkarlardı çünkü dolandırıcılık çok yüksek bir boyuttaydı. Şu anda böyle bir dolandırıcılık söz konusu olmadığı için bu konuda bir sıkıntı yaşanmaz. Ancak kullanıcıların canını sıkan başka durumlar ortaya çıkmıştır. Siteler kendi güvenliklerini arttırmak ve kullanıcıların dolandırılmasını önlemek için kredi kartlarındaki tüm bilgilerin girilmesini ister. Fakat bu durum kullanıcıların güvenliğini sağlamaktan çok 3. Şahısların bilgileri çalması için fırsat sunmaktadır. Bunu fark eden pek çok uzman ve firma bilgi çalınmasını ve kullanıcıların hesaplarının ele geçirilmesini önlemek için ön ödemeli sanal kredi kartları ortaya atmışlardır. Bu kartlardan en bilineni ve dolar üzerine endeksli olanı astropaydir. Bu kartın özellikleri şunlardır ve güvenilir olmasının sebepleri de özellikleridir:

  • Kartta sizlerin kişisel bilgileri yer almaz, sadece kartın numarası, limiti gibi bilgiler yer alır.
  • Bu kartı alırken bayi sitesinin canlı destek kısmından alırsınız ve bilgi verdiğiniz tek yer orasıdır. Normal bankalarda bilgi verdiğiniz zaman tüm farklı banka kuruluşları sizin bilgilerinize ulaşır. Bu çok rahatsız edicidir.
  • Kart bilgilerinizi sitelere girdiğiniz zaman başkaları tarafından öğrenilme ihtimali yüksektir. Ancak astropayde vereceğiniz tek bilgi astropay satın alırken isim, telefon, e posta; sitede alış veriş yaparken koddur.
  • Tüm bu özellikler yüzünden insanlar artık astropay güvenli mi diye sormak yerine kredi kartları ile alış veriş yapmak güvenli mi diye sorar.
  • Normal kartlar aracılığı ile para çekeceğiniz zaman günlerce havale beklersiniz. Fakat astropay bozdurma sayesinde canlı desteğe başvurmanız yeterlidir.

Tüm bu özellikler ve daha nicesi astropay kartın güvenlik göstergesidir. Gizlilik ve güvenlik tek amaç haline gelen bu yöntem her zaman kullanıcılarını düşünmektedir. Güvenilir bayilik sitelerinden alacağınız astropay kartları için kesinlikle pişman olmazsınız.

Astropay Almak İçin Bayiler

Bu kartı alabileceğiniz bayi çoktur ama önemli olan bu bayilerin hangi özelliklere sahip olduğudur. Bu bayiler yüksek SSL güvenlik sistemlerine, astropay bozum için en yüksek kurlara, profesyonel canlı destek ekiplerine, köklü bir yönetici kadrosuna, satın alma işlemleri içinse en düşük kurlara sahip olmalıdır.

Astropay kart satın almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz : http://www.astropaysatisim.com

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.