KÖRFEZ EMEKLİKLER DERNEĞİ THM KORO KONSERE ADIM ADIM

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

KÖRFEZ EMEKLİKLER DERNEĞİ THM KORO KONSERE ADIM ADIM

 

Körfez Emekliler Derneği THM korosu 9 Ağustosta vereceği konsere bıkmadan usanmadan çalışarak adım adım hazırlanıyor.

 

Çalışmalarına şef Rasim Örs’le başlayan THM korosu Rasim Örs’ün ayrılmasından sonrada devam etti.

Dernek Başkanı Nermin Akoğlu’nun İstifasının ardından Başkanlığı devralan Ülkü Gültekin’in azimli ve kararlı tutumu ile Koro çalışmalarına hiç ara vermedi ve Münir Nurettin Tuğcu nezaretinde amatör bir ruhla devam etti.

 

Dernek Başkanı Ülkü Gültekin hem dernek hem de Koro çalışmaları hakkında gazetemize açıklamalarda bulundu. Gültekin Ülkemizin zor bir süreçten geçtiğini hatırlatarak, bu sürecin ülkemizin en az hasarla atlatılarak normal hayata geçilmesini dilediğini belirtti. Dernek olarak kendilerinin de sıkıntılı günler yaşamalarına rağmen azimle çalışmalarına devam ettiklerini sözlerine ekleyen Gültekin, hayatın normal akışına dönmesi için bizde çalışmalarımızı hiç aksatmadan rutin olarak devam ediyoruz dedi.

Konser hazırlıklarına de değinen Başkan Ülkü Gültekin; “Yasal prosedürleri yerine getirerek 09 Ağustos 2016 Salı Günü Türk Halk müziği Konserimizi Güre açık hava tiyatrosunda gerçekleştireceğiz. Çalışmalarımıza katılan koro arkadaşlarımıza ve saz arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Başarılı bir konser olması için canla başla çalışıyoruz. Tüm körfez halkını konserimize davet ediyor ve bizleri yalnız bırakmamalarını diliyorum.”dedi.

 

Talip TEZCAN

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.