Amsterdam Turu Gezilecek Yerler

  Amsterdam denilince akla ilk gelen Dam Meydanı’dır. Amsterdam turu planınıza iyi bir başlangıç noktası olacaktır. Daha sonra ünlü ressam Rembrandt’ın adını taşıyan Rembrandt meydanına uğrayabilirsiniz. Ayrıca Hollanda denildiğinde akla gelen simgelerden biri olan değirmenleri de Zaanse Schans bölgesinde amsterdam turu süresince görebilirsiniz. Van Gogh Müzesi ve Madame Tussauds Müzesi de şehre gittiğinizde mutlaka uğramanız […]

Amsterdam Turu Gezilecek Yerler

 

Amsterdam denilince akla ilk gelen Dam Meydanı’dır. Amsterdam turu planınıza iyi bir başlangıç noktası olacaktır. Daha sonra ünlü ressam Rembrandt’ın adını taşıyan Rembrandt meydanına uğrayabilirsiniz. Ayrıca Hollanda denildiğinde akla gelen simgelerden biri olan değirmenleri de Zaanse Schans bölgesinde amsterdam turu süresince görebilirsiniz. Van Gogh Müzesi ve Madame Tussauds Müzesi de şehre gittiğinizde mutlaka uğramanız gereken yerler arasında yer almaktadır.

Paris Turu Gezilecek Yerler

Fransa’nın başkenti Paris, en çok yabancı turistin uğradığı yerler arasında yer alıyor. Özellikle yaz aylarında ziyaretçi akınına uğrayan şehir romantizmin olduğu kadar kültür ve sanatın da başkenti konumundadır. Paris denildiğinde akla ilk Eyfel Kulesi gelir. Eyfel dışında paris turu planınıza dahil etmeniz gereken yerler ise şöyle: Notre Dame Katedrali, Pantheon, Louvre Müzesi, Sacre Coeur Bazilikası ve Orsay Müzesi.

Disneyland Turu Nereden Alınır?

Çocuklarınızla birlikte hem sizin hem onların eğlenebileceği unutulmaz bir yurtdışı tatili yapmak istiyorsanız en iyi tercih Disneyland olacaktır. En uygun fiyata yurtdışı turları ve disneyland turu fırsatları için odysvoyages.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

yorum