" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BASIN BAYRAMI’MIZI KUTLAYAN KAMİL BAŞKANIMA TEŞEKKÜRLER

  Yoğun çalışma temposu içerisinde olmasına rağmen gazetecilerin özel günlerini de hiçbir zaman unutmayıp özen gösteren Başkanıma ayrıca teşekkür etmek istedim.   Gazetemiz konuya detaylarıyla geniş olarak manşetten yer verdi. Editörümüzün ve müdürümüzün eline sağlık.     ED-BEL İŞLETMELERİ CİROSU TAVAN YAPTI   Ed-Bel işletmeleri bünyesinde ki 4 turistik tesis bayramda dolu dolu olarak cirosunda […]

BASIN BAYRAMI’MIZI KUTLAYAN KAMİL BAŞKANIMA TEŞEKKÜRLER
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Türkan ÖZDEMİR

Yoğun çalışma temposu içerisinde olmasına rağmen gazetecilerin özel günlerini de hiçbir zaman unutmayıp özen gösteren Başkanıma ayrıca teşekkür etmek istedim.

 

Gazetemiz konuya detaylarıyla geniş olarak manşetten yer verdi. Editörümüzün ve müdürümüzün eline sağlık.

 

 

ED-BEL İŞLETMELERİ CİROSU TAVAN YAPTI

 

Ed-Bel işletmeleri bünyesinde ki 4 turistik tesis bayramda dolu dolu olarak cirosunda da tavan yaptı. Altınoluk Akçam Otel, Güre Afrodit Termal Otel, Akçay Edremit Oteli ve bu yıl ilk defa Ed-Bel tarafından hizmete sokulan Zeytinli Altınkum Otel ve Kız Öğrenci Yurdu tatilcilerin tercihi oldu.

 

 

Ed-bel genel müdürü İbrahim YAKIN ‘’Tesislerimizde temizlik, güven ve güler yüz ile hizmet vermeyi ön planda tutuyoruz. Maalesef yazın ortasından ülkemizde yaşanan üzücü olay tatil yörelerini de vurdu. Körfez bölgesinde özel tesisler boşalırken bizim tesislerimizde çok şükür dolu olmasa da yine de tatilcilerin tercihi olmaya devam ediyor. İnşallah sezon bitmeden herşey normale döner ve ülkemiz huzura kavuşur’’ dedi.

 

 

AKÇAM OTEL’DEN YENİ TADLAR

 

 

Altınoluk Akçam Otel konuklarına en iyi hizmeti vermek için adeta yarış içerisinde. Otelin baş aşçısı Mehmet İLBEYCİ, Fahri ve Mehmet ustalar, yardımcıları Özlem çeşit çeşit menülerle müşterilerini memnun ediyor.

 

Oteli ünlü aşçısı Fahri usta restoran dışında da çay bahçesinde, mısır, gözleme, poğaça, simit, açma, mantı, hamburger gibi yiyeceklerin ve sıcak-soğuk içeceklerinde satıldığını, ürünlerin tamamının Akçam mutfağında hazırlandığını söyledi.

 

Kasa sorumlusu Zafer GÜÇ ve garson Hasan ÖZCAN da ayrıca dondurma, portakal, havuç, elma, karpuz ve kavun suyunun da doğal olarak sıkılarak sunulduğunu söyleyince ‘’Diğerleri tamam da kavun karpuz suyu? Bu fikir mutlaka müdürüm İbrahim YAKIN’ındır’’ deyince ‘’Nasıl bildiniz?’’ diyerek şaşırdılar. Eee ben müdürümü iyi tanırım dedim… Doğru mu?

 

 

YUSUF BEY DÜNYAYA TEŞRİF ETTİLER

 

Akçam Otel’in işletme müdürü Coşkun ÇANKAYA ve eşi Gizem hanımın aslan parçası oğulları bir aylık oldu.  Yusuf’a anne babasıyla birlikte uzun, sağlıklı ömürler diler aileyi kutlarım.

 

 

SIR MOTEL’İN SÜPER AŞÇISI SALİH USTADAN 50 ÇEŞİT AÇIK BÜFE KÖY KAHVALTISI

 

Avcılar altı Sır Motel ve Kamping ’in değişmez ve popüler aşçısı Salih KARA’yı yıllardır tanırım. Güler yüzü sempatik tavırlarıyla otel müşterilerinin de gözbebeği.  Gelen hemen onu arar sorar. Yani Sır Motel’in simgesi.

 

Salih usta, sabah 50 açık büfe ve serpme köy kahvaltısı yanında akşam yemeğinde de yine açık büfe yemekte 5 çeşit sıcak, 40 çeşit soğuk meze ile rakipsizliğini ilan etti.

 

Otelin genç işletmecileri İlhan, Nurettin ve Nami beyler; Otelin Körfez’in en temiz denizinin yanında zeytin, iğde ve çam ağaçları altında ki kamping alanında plaj ve çay bahçeleriyle günübirlik gelen konuklara da en iyi hizmeti vermekten onur duyduklarını söylediler.

 

MUZAFFER AYKALIN ERKEKLİĞE ADIM ATTI

Gazetemizin her gün elinize ulaşmasını sağlayan Tuncer AYKALIN’ın veliahtı Muzaffer’i muhteşem bir düğünle sünnet ettirdi. Çok istememe rağmen bu merasime katılamadım. Bizi bağışlar inşallah. Anne-babayı, dedeleri kutlarken Muzaffer’in damatlığını da görsünler inşallah diyoruz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.