" />
USD
3,6637
EURO
4,3294
ALTIN
151,3186

Xsteel Kursu Kimler İçin Gereklidir?

Xsteel kursu çelik yapı projelerinin tasarımı ve detaylandırılması ile ilgilenen inşaat mühendisleri ve inşaat teknikerleri içindir. Ayrıca çelik yapı tasarımında çalışan diğer teknik personeller de çalışmalarını daha hızlı ve verimli hale getirmek için Xsteel öğrenebilirler. Kurs boyunca örnek çalışmalar ile uygulamalı eğitim yapılmaktadır. Sertifikalı Sta4Cad Kursu Yapı ve inşaat firmalarında işleri kolaylaştıran Sta4cad programının sertifikalı […]

Xsteel Kursu Kimler İçin Gereklidir?
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Xsteel kursu çelik yapı projelerinin tasarımı ve detaylandırılması ile ilgilenen inşaat mühendisleri ve inşaat teknikerleri içindir. Ayrıca çelik yapı tasarımında çalışan diğer teknik personeller de çalışmalarını daha hızlı ve verimli hale getirmek için Xsteel öğrenebilirler. Kurs boyunca örnek çalışmalar ile uygulamalı eğitim yapılmaktadır.

Sertifikalı Sta4Cad Kursu

Yapı ve inşaat firmalarında işleri kolaylaştıran Sta4cad programının sertifikalı eğitimleri Biladım Teknik Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilmektedir. Sta4cad eğitim içeriğinde rüzgar, deprem, statik, nonlineer performans analizi, genel betonarme analizi ve betonarme yapıların analizi yer almaktadır. Sta4cad kursu inşaat teknikerleri ve mühendisleri içindir.

SolidWorks Kursu İçeriği

Solidworks, en çok makine mühendisleri tarafından kullanılan bir programdır. Solidworks ile üç boyutlu makine, kalıp tasarımları yapmak, montaj ve parça resimleri almak ve parça analizi yapmak mümkündür. Biladim.com adresinden bilgi alabileceğiniz sertifikalı SolidWorks kursu teknik çizim ile uğraşanlar, makine, inşaat ve elektronik mühendisleri için uygundur. SolidWorks eğitimi almak isteyen kişilerin öncesinde teknik resim ve Autocad bilgisine sahip olması önerilmektedir.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.