" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

DEMOKRASİ NÖBETİNDE ORGAN BAĞIŞI

Edremit Cumhuriyet meydanında yapılan milli irade ve demokrasi nöbetine Edremit Devlet Hastanesi Organ Bağışı birimi destek vererek stant açtı. Açılan stant da tansiyon ölçümü ve organ bağışı kabulü gerçekleşti. Demokrasi Nöbetinde kurulan organ bağışı standına Edremit Devlet Hastanesi  Başhekimi Oktay Yıldırım , hastane müdürü Mehmet İncirlioğlu, Sağlık Hizmetleri Müdürü Nesime Birtane, müdür yardımcısı Cengiz Kirdemir  […]

DEMOKRASİ NÖBETİNDE ORGAN BAĞIŞI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Cumhuriyet meydanında yapılan milli irade ve demokrasi nöbetine Edremit Devlet Hastanesi Organ Bağışı birimi destek vererek stant açtı.

Açılan stant da tansiyon ölçümü ve organ bağışı kabulü gerçekleşti. Demokrasi Nöbetinde kurulan organ bağışı standına Edremit Devlet Hastanesi  Başhekimi Oktay Yıldırım , hastane müdürü Mehmet İncirlioğlu, Sağlık Hizmetleri Müdürü Nesime Birtane, müdür yardımcısı Cengiz Kirdemir  ve hastane personeli katıldı. Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve  Ak Parti Edremit  ilçe başkanı Metin Örkçü birlikte demokrasi nöbetinde organ bağışı standını ziyaret etti. İlçe başkanı Metin Örkçü ve yönetim kurulu üyeleri organ bağışı kampanyasına destek verirken, Başhekim Oktay Yıldırım kendisine teşekkür etti. Yıldırım, organ bağışında hastanenin Türkiye genelinde ön sıralarda yer almasının Edremit’lilerin bu konuda çok duyarlı olmasına bağlı olduğunu bildirdi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.