" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

AYVALIK BELEDİYESİ AĞUSTOS AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Ayvalık Belediyesi Ağustos Ayı Meclis Toplantısı’nda ek gündem maddeleri dâhil olmak üzere toplam 20 madde görüşüldü. Başkan Rahmi Gençer’in başkanlığında toplanan meclis, her zaman olduğu gibi Ayvalık Belediyesi web sitesinden canlı olarak yayınlandı. Orhan Peker Sanat Galerisi’nde 03 Ağustos Çarşamba Günü saat 10.00’da başlayan meclisin kâtipliğini, Başkan Yardımcısı Gökay Bacan ile Meclis Üyesi Hüseyin Barış […]

AYVALIK BELEDİYESİ AĞUSTOS AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediyesi Ağustos Ayı Meclis Toplantısı’nda ek gündem maddeleri dâhil olmak üzere toplam 20 madde görüşüldü. Başkan Rahmi Gençer’in başkanlığında toplanan meclis, her zaman olduğu gibi Ayvalık Belediyesi web sitesinden canlı olarak yayınlandı.

Orhan Peker Sanat Galerisi’nde 03 Ağustos Çarşamba Günü saat 10.00’da başlayan meclisin kâtipliğini, Başkan Yardımcısı Gökay Bacan ile Meclis Üyesi Hüseyin Barış yaptı. Toplantıya Meclis Üyesi Ufuk Ova ve Muhittin Tüfekçi mazeretleri nedeniyle katılamadı.

Kısa bir açılış konuşması yapan, Başkan Gençer, yapımı süren sosyal tesisler ve yollar hakkında kısa bilgi verdi. Rahmi Gençer’’ 150 Evler ve Armutçuk Mahallerine basketbol sahası, 3 tane halı saha, 20 tane çocuk parkı,12 tane fitnes sahasının yanı sıra 10 ayda 170.000 bin metrekare kilit parke döşeyeceğiz ve Aliçetinkaya Mahallemizde yeni bir sahil kordonu yapım sürecimiz devam ediyor. Ayvalık Belediyesi çalışıyor arkadaşlar’’dedi. Başkan Gençer, Ayvalık’ın çok kısa bir süre içerisinde çehresinin değişeceğini sözlerine ekledi.

Meclis Gündeminde1-Fen İşleri Müdürlüğünün Ek Bütçe yapılmasının görüşüldü.2-Plan ve Bütçe Komisyonuna 13.07.2016 tarihli Meclis Toplantısında havale edilen konuların görüşülmesi, Ayvalık Belediyesine ait Kırlangıç çok amaçlı sosyal ve kültürel yaşam merkezi projesi kapsamında, yapılacak ihale için Encümene yetki verilmesi konusunun görüşüldü. 3-Hukuk Komisyonuna 13.07.2016 tarihli Meclis Toplantısında havale edilen konuların görüşüldü.4-Meclis İmar Komisyonundan gelen olan konular görüşüldü5-İmar Dairesinden gelecek olan yeni konular imar komisyonuna sevk edildi.

Ek gündem maderinde ise    1-Ayvalık Belediyesi meclis üyeleri tarafından  Ayvalık’ta bulunan  park, meydan veya caddelere    15 Temmuz Şehitleri ve Şehit Ömer Halis isminin verilmesi önerisi geldi. İmar komisyonuna sevk edildi. 2.bir ek gündem maddesi ise, Altınova Kanlı Gül Küme Evleri’nin isim değişikliği talebi gündeme alındı. Yeni isminin Ulus Caddesi Küme Eveleri olmasına kararları verildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.