" />
USD
3,6999
EURO
4,3533
ALTIN
151,8241

BAŞKAN KAMİL SAKA MUHTARLARI DİNLEDİ

  Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Ağustos ayı Belediye Meclis toplantısı öncesinde ilçedeki muhtarlarla bir araya geldi. Muhtarların sorunlarını dinleyen Başkan Saka, yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan faaliyetlerle ilgili bilgilendirmede bulundu. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, mahalle muhtarları ile her ay gerçekleştirilen bilgilendirme toplantılarında bir araya geliyor. Ağustos ayı Belediye Meclis toplantısı öncesinde Muhtarlar […]

BAŞKAN KAMİL SAKA MUHTARLARI DİNLEDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Ağustos ayı Belediye Meclis toplantısı öncesinde ilçedeki muhtarlarla bir araya geldi. Muhtarların sorunlarını dinleyen Başkan Saka, yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan faaliyetlerle ilgili bilgilendirmede bulundu.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, mahalle muhtarları ile her ay gerçekleştirilen bilgilendirme toplantılarında bir araya geliyor. Ağustos ayı Belediye Meclis toplantısı öncesinde Muhtarlar ile bir araya gelen Başkan Kamil Saka, öncelikle yaşanan darbe girişimini bir kez daha lanetleyerek, yaz sezonunun ortası olmasına rağmen yaşanan olaylar nedeniyle önceki yıllardaki yoğunluğun olmadığını ekonomik olarak olumsuz yansımaları olduğunu kaydeden Başka Saka, “Bu badireleri atlatacağımıza inanıyorum. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet diliyorum” dedi.

Yürütülen çalışmalar hakkında da muhtarları bilgilendiren Belediye Başkanı Kamil Saka, “Sorunlarımızı önemli ölçüde çözüme kavuşturduk. 6 belediyenin beş yılda yaptığı asfaltlamanın bir buçuk katını Edremit Belediyesi olarak bir yıl içinde yaptık. Halk arasında Uluyol olarak bilinen Kadıköy’den Güre’ye kadar olan arka yolu düzenleyerek hem yazın yaşanan trafik sıkışıklığında alternatif yol, hem de zeytin hasat döneminde vatandaşlarımızın kullanımı için hazır bir hale getirdik. Çayiçi Caddesi’nde BASKİ tarafından altyapı kanalizasyon hatları yapılan bölümleri yeniden yaptık. BASKİ’nin kanalizasyon hatlarını yapması ile Alemizade Camii’nden Cumhuriyet Meydanı’na kadar olan bölümünü de yenileyeceğiz. Vatandaşlarımız yağmurlu günlerde sel ve su baskını tehlikesinden korkmayacak” dedi. Başkan Saka, kırsal mahallelerde asfaltlama ve parke taş döşemelerinin de devam ettiğini yaz sezonunda 20 kırsal mahallede sokakların yenileceğini söyledi. Mahalle muhtarları da tek tek söz olarak mahalleleri ile ilgili sorun, istek ve şikayetleri dile getirdiler. Toplantıya Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin, Mehmet Ertaş ve belediyede görevli belediyede görevli daire müdürleri katıldı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.