Bitkisel Kozmetik Ürünler

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreBıçak Deposundan Özel Tasarımlar – 22 Haziran 2017Satılık Köpek Ararken Köpek Karakterlerinin Önemi Nedir ? – 20 Haziran 2017Bu Film İzleme Sitesini Duydunuz Mu? – 20 Haziran 2017Odessa’da Alışveriş Nerede Yapılır Ve Ne Alınır ? – 19 Haziran 2017Kervansaray Kahvesi – 14 Haziran 2017Makam Bayrağı Nasıl Yaptırılır? – 13 Haziran 2017Kumaştan […]

Bitkisel Kozmetik Ürünler

Son yıllarda yükselişte olan bitkisel kozmetik ürünler kimyasal içermemesi ile gün geçtikçe daha fazla tercih edilmektedir. Bitkisel kozmetik ürünlerinde renklendirici ve silikon yağları gibi bileşenler bulunmamaktadır. Sağlığa zararı bulunmayan bitkisel ürünler günümüzde doğal ürünlere olan ilgi ve farkındalığın artması ile sıkça kullanılmaya başlanmıştır.

Alternatif Tıp Ürünleri Exponatura’da

Alternatif tıp binlerce yıldır kullanılmış ve faydası görülmüş yöntemleri kullanır. Modern tıbbın yanında hastalıkların tedavisi ve sağlığın korunmasına en büyük yardımcıdır. 3-6 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Exponatura Fuarı’nda alternatif tıp ürün ve tedavilerini bulabilirsiniz.

Doğal Kozmetik Ürünler Neden Tercih Ediliyor?

Doğal kozmetik ürünler içinde kimyasal bulundurmayan doğaya ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerdir. Doğal ürünler cildi bitki özleri ile besler ve bileşiminde kimyasal renklendirici gibi ürünler bulundurmaz. 3-6 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 8. kez düzenlenecek olan ExponaturaDoğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı’na katılarak Türk ve yabancı birçok firmanın doğal ürünlerini inceleyebilir ve doğal kozmetik ürünlerinizin tanıtımını gerçekleştirebilirsiniz. Exponatura fuar davetiyesi için exponatura.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.