" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Hava Durumu

Sıcaklıklar bu hafta da İç Anadolu bölgesinde mevsim normallerinin üzerinde, diğer bölgelerde ise mevsim normallerinde olması bekleniyor. Marmara, Batı Karadeniz ve Ege bölgesinde yer yer rüzgar etkili olmaya devam edecek. Bazı önemli yerleşim birimlerinde hava durumu tahminleri: İstanbul Hava Durumu: istanbul’da hava, Geçen haftaya göre birkaç derece daha sıcak olması bekleniyor. Ancak istanbul için en […]

Hava Durumu
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Sıcaklıklar bu hafta da İç Anadolu bölgesinde mevsim normallerinin üzerinde, diğer bölgelerde ise mevsim normallerinde olması bekleniyor. Marmara, Batı Karadeniz ve Ege bölgesinde yer yer rüzgar etkili olmaya devam edecek.
Bazı önemli yerleşim birimlerinde hava durumu tahminleri:

İstanbul Hava Durumu:
istanbul’da hava, Geçen haftaya göre birkaç derece daha sıcak olması bekleniyor. Ancak istanbul için en önemli hava olayı rüzgar olacak. Çünkü hafta boyunca rüzgar hızı saatte 40 ile 37km/h arasında olacak.

Ankara Hava Durumu:
Ankara’da 2 Ağustos Salı ve 3 Ağustos Çarşamba günü en yüksek 37°C yi göreceğiz. Daha sonraki günlerde sıcaklıklar gittikçe düşeceğe benziyor. Ankara Hava Durumu tahminlerini Ankara hava durumu adresinden takip edebilirsiniz.

İzmir Hava Durumu:
İzmir’de bu haftada sıcaklıklar devam edecek. Ancak Cuma – Cumartesi günü gökgürültülü sağanak yağış ihtimali var. Hava sıcaklığının yağışla birlikte 2 derece daha artması bekleniyor. Rüzgar ise hız kesmiyor. Çarşamba gününden itibaren rüzgar 33 Km/h hızda esmeye devam edecek. Tüm hafta boyunca etkili olacağa benziyor.

Antalya Hava Durumu: Antalya’da Hava Durumu bu hafta 36°C – 41°C arasında olması bekleniyor. Bu afta Antalya’da yağış yok, en düşük hava sıcaklığı 30°C olması bekleniyor. Rüzgar ise 15 – 17 şiddetinde olacak.

Adana Hava Durumu:
Adana’da meteoroloji bilgilerine göre hava bu hafta hava mevsim normallerinde seyredecek. Ortalama nem oranı: 66%, hava sıcaklığı 36°C – 26°C olması bekleniyor. Önümüzdeki hafta 1-2 kısa süreli yağış beklentisi var. Sıcaklıklar ise 1-2 derece daha düşüyor.

Bursa Hava Durumu:
Bursa meteoroloji hava tahminlerine göre; Bu hafta Çarşamba günü azda olsa yağış var. Sonrasında sıcaklıklar 2-3 derece artıyor. Önümüzdeki hafta ise bol güneşli ancak sıcaklıklar 1-2 derce daha düşüyor.

Samsun Hava durumu:
Samsun’da bu hafta hava sıcaklığı 32°C ile 19°C arasında olması bekleniyor. Perşembe günü yağış ihtimali var. Pazartesi gününden itibaren sıcaklıklar kademeli olarak düşmeye başlıyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.