Kıbrıs Tüp Bebek Yöntemiyle Çaresiz Kalmayın

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreEn Kaliteli Şarkı İndir Sitesi – 24 Haziran 2017Dopingten Ceza Alan Türk Sporcular – 24 Haziran 2017Bıçak Deposundan Özel Tasarımlar – 22 Haziran 2017Satılık Köpek Ararken Köpek Karakterlerinin Önemi Nedir ? – 20 Haziran 2017Bu Film İzleme Sitesini Duydunuz Mu? – 20 Haziran 2017Odessa’da Alışveriş Nerede Yapılır Ve Ne Alınır ? […]

Kıbrıs Tüp Bebek Yöntemiyle Çaresiz Kalmayın

Çok Sayıda çift artık tüp bebek yöntemiyle bebek sahibi oluyor. Bebek sahibi olma ihtimali çok düşük olan kişilerde bile bu tedavi yöntemi cevap verebilmektedir. İlk tüp bebeğin doğumu Ege Üniversitesi’nde gerçekleşmişti. Bu yöntemdeki temel prensip, annenin yumurta hücresiyle sperm hücresinin laboratuvar ortamında döllenmesidir. Kıbrıs tüp bebek ve daha fazla bilgiye ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs Yumurta Donasyonu Hakkında

Yumurta donasyonu, hamilelik şansı çok düşük olan, kısır sayılabilecek bayanlarda uygulanan bir işlemdir.

  • Başka bayandan alınan yumurta hücresi, laboratuvar ortamında tüp bebek yöntemiyle döllenerek, annenin rahmine yerleştirilir.
  • Donör olarak yumurta bağışçısı da olunabilir.
  • Bağışçı 2-3 günlük bir hazırlık sürecine girer. Bağışçıya yumurta gelişimi için ilaçlar verilir.
  • Uygun koşullar sağlandığında işlemlere başlanır.
  • Siz de Kıbrıs yumurta donasyonu hakkında daha fazla bilgiye ilgili merkezlere giderek başvurabilirsiniz.

Kıbrıs Cinsiyet Seçimi İle Bebeğinizin Cinsiyetini Belirleyebilirsiniz

Eskiden bu yana bebeğin cinsiyetini annenin belirlediği düşünülmüştür oysa bu son derece yanlış bir kanıdır. Annenin bebeğin cinsiyetini belirlemede hiçbir etkisi bulunmamaktadır. Kıbrıs cinsiyet seçimi ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz kktctupbebek.com adresine bakabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.