ALTIEYLÜL BELEDİYESİ ŞEHİTLER İÇİN LOKMA DÖKTÜRDÜ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

ALTIEYLÜL BELEDİYESİ ŞEHİTLER İÇİN LOKMA DÖKTÜRDÜ

 

Altıeylül Belediyesi 15 Temmuz darbe girişimi akşamında hayatını kaybeden demokrasi şehitleri anısına mevlid-i şerif okuttu, ardından lokma hayrı düzenledi. İmam Birgivi Camii’nde Cuma namazı sonrasında gerçekleşen hayıra Vali Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Altıeylül Kaymakamı Bayram Gale, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, sivil toplum örgütü temsilcileri, oda başkanları ve vatandaşlar katıldı.

“HERKESİ MEYDANA BEKLİYORUM”

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu “Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Şehitlerimizin için mevlüd-i şerif ve ardından lokma hayır gerçekleştirdik. Kimse darbe girişimini aklından geçirmesin. 21. Günden bu yana demokrasi nöbeti tutan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Pazar günü demokrasi finaline tüm halkımızı bekliyorum. Balıkesir’de en büyük kalabalık Kuva-yi Milliye Meydanı’nda olmalı. Balıkesir bu meydanda olacak. Yürekler meydanda toplu vuracak. Meydanda Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez, Ezan Susmaz, Bayrak İnmez diye haykıracağız” dedi.

“BALIKESİR’İN BİRLİĞİNİ  VE BERABERLİĞİNİ HERKESE GÖSTERELİM”

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur da “Altıeylül Belediyesi şehitlerimiz için mevlüd-i şerif ve ardından lokma hayrı düzenledi, Allah kabul etsin. Pazar günü demokrasi nöbetinin taçlandırmasını her il kendisi yapıyor. Bizde Balıkesir Valiliği Başkanlığında demokrasi nöbetinin Kuva-yi Milliye Meydanı’nda gerçekleştireceğiz. Bütün Balıkesir halkını Kuva-yi Milliye Meydanına davet ediyorum. Balıkesir’in birliğini, beraberliğini tüm Türkiye’ye gösterelim” dedi.

“DEMOKRASİ DIŞINDA  YÖNETİMİ BU HALK KABUL ETMEZ”

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı da “Altıeylül Belediye’miz 15 Temmuz şehitleri için mevlüd-i şerif ve lokma hayrı gerçekleştirdi.  İyi ki Türk milleti var. Demokrasiye karşı gelen hainleri o gece Türk milleti demokrasiye sahip çıkarak gereğini yaptı. 3 haftadır devam eden nöbetimizi taçlandırıyoruz. Pazar günü gerçekleşecek demokrasi nöbeti için herkesi, her görüşten vatandaşı meydana bekliyoruz. Bu ülkede hiç kimse demokrasi dışında yönetimi bu halka kabul ettiremez. Biz bunun dışında yönetimi kabul etmiyoruz. Bizi kendi seçtiğimiz insanlar yönetebilir. FETO ve benzeri düşüncede olanlar bir kez daha bilmeliler ki başta Balıkesir olmak üzere Türkiye’nin her yerinde böyle bir darbe anlayışı kabul edilemez” dedi.

 

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.