BÜYÜKŞEHİR İLE 100 YAŞINDA YÜZÜ GÜLDÜ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

BÜYÜKŞEHİR İLE 100 YAŞINDA YÜZÜ GÜLDÜ

 

Balıkesir Bir “BüyükAile” Oluyor protokolü kapsamında Beyaz Masa ekiplerinin Susurluk ilçesindeki saha çalışmaları aralıksız sürüyor.

 

Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa ekipleri, Susurluk’un kırsal mahallelerinden Karapürçek’te adresini tespit ettikleri bir evi ziyaret etti. Burada ikamet eden 100 yaşındaki Fatma Bozdağ’ı ziyaret edip, kendisiyle görüşen ekipler, asırlık çınar olan Fatma nineyi araç ile evinden alıp  sağlık taramalarının gerçekleştirildiği etkinlik alanına götürdüler. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin BüyükAile projesinin üyesi olan 100 yaşındaki Fatma Bozdağ’a, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Diyabet Taraması ve Kemik Taraması yapıldı.

 

“ALLAH RAZI OLSUN”

“HER YER KEŞKE TÜRKİYE GİBİ OLSA”

 

Büyükşehir Belediyesi’nin Beyaz Masa ekipleri tarafından sahada vatandaşın ayağına götürülen BüyükAile saha çalışması kapsamındaki hizmetler vatandaşlar tarafından büyük bir mennunuyet ile karşılanıyor. Büyükşehir ile 100 yaşında yüzü gülen Fatma nine, kendisine sunulan sağlık hizmetinden çok memnun kaldığını söyledi. Büyükşehir Belediyesi’ne, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a ve Beyaz Masa ekiplerine tsürekli dualar eden Fatma nine, memnuniyetini şu sözlerle ifade etti;

 

“Allah razı olsun. Bulgaristan’dan buraya 30 yaşlarında geldim. Buraları çok beğendim. Her yer keşke Türkiye gibi olsa. Rabbim sizlere uzun ömürler versin. Evimden alıp beni taramaya getirdiniz. Hizmetiniz beni çok memnun etti. Çok beğendim. Büyükşehir Belediye Başkanımız Edip Uğur’dan Allah razı olsun“ dedi.

 

BALIKESİR BİR BÜYÜK AİLE

 

Yapılan sağlık taramaları sonucunda şekeri normal olan fakat kemik erimesi bulunan Fatma Bozdağ, tetkiklerin ardından Beyaz Masa personeli tarafından evine bırakıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un talimatıyla Balıkesir’in tüm ilçelerinde çalınmadık kapı bırakmayıp tüm paydaş kurum ve kuruluşların sağladığı hizmetlerin vatandaşın ayağına götürüldüğü BüyükAile projesinin 7. durağı olan Susurluk ilçesindeki saha çalışmaları devam ediyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.