Mantar Bariyer Güvenlik Sistemleri

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreDesenli Beton Kalıpları – 8 Temmuz 2017Antalya Rent A Car – 5 Temmuz 2017Kitaplık Seçimi Ve Dizimi – 2 Temmuz 2017Kadıköy Siemens Servisinde Beklenti Ötesi Hizmet – 2 Temmuz 2017Kadıköy’de Bosch Servisi – 2 Temmuz 2017İstanbul Baymak Özel Servisi – 2 Temmuz 2017Orijinal Tonerle Orjinal Baskılar – 2 Temmuz 2017İstanbul Bosch […]

Mantar Bariyer Güvenlik Sistemleri

İş yerleri ve evlerde güvenlik önlemlerinin alınması günümüzde oldukça önemli durumdadır. Bu konuda birçok uygulama mevcuttur. Bu uygulamalar yapıların iç ve dış güvenlik sistemleri olarak ikiye ayrılabilir. İç güvenlik önlemleri arasında da farklı uygulamalar olduğu gibi, dış güvenlik önlemleri arasında da farklı uygulamalar mevcuttur. Dış güvenlik önlemi uygulamalarından birisi de mantar bariyer uygulamalarıdır. Bu uygulamalarda araçların belirlenen alanlara girememesi sağlanmaktadır. Bu uygulamalar caydırıcılık ve alanın kontrol altına alınması olmaktadır. Bu sebeple de bu uygulamalar çok fazla ilgi görmekte ve kullanılmaktadır.

Bollard Kullanımı ve Sağladığı Avantajlar

Mantar bariyer yanında araçların bazı bölgelere girmesinin önlemek için bollard kullanılmaktadır. Türkçe iskele babası anlamına gelmektedir. Farklı malzemelerden genellikle kaldırımlarda bulunmaktadır.

  • Yoldan geçen araçlar ile yayaların bulunduğu alanların ayrılması için kullanılmaktadır. Olası bir kaza durumunda yayaların güvenli alanda kalmasını sağlamaktadır.
  • Bu sebeple de çoğu alanda bollard kullanımı yapılmaktadır.
  • Tüm bu sistemler hakkında detaylı bilgileri ve farklı ürünleri mantar-bariyer.com adresindeki internet sitesinden alabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.