NARLI ALTI’NDA TRAFİK KAZASI 1 ÖLÜ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

NARLI ALTI’NDA TRAFİK KAZASI 1 ÖLÜ

 

Balıkesir’in Edremit ilçesi Narlı Altı mevkiinde, Küçükkuyu istikametinden Edremit istikametine gitmekte olan motosikletli önce bir yayaya çarptı. Ardından yol kenarında park etmiş olan araçlara çarparak düşmesi sonucu olay yerinde hayatını kaybederken motosikletin arkasında bulunan sürücünün eşi ve çarptığı kadın ağır yaralanarak Edremit Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

 

Edinilen bilgilere göre 17 YH 920 plakalı motosikletin arkasına bindirdiği eşi ile  Küçükkuyu istikametinden, Edremit istikametine gitmekte olan, adı belirli olmayan sürücü Narlı altı mevkiinde yola çıkan bir bayana çarptı. Daha sonra yol kenarında park  edilmiş olan araçlara da çarpan sürücü sağlık ekiplerinin yoğun çabasına rağmen kurtarılamayarak olay yerinde hayatını kaybetti. Sürücünün eşi ve çarptığı kadın ise Edremit Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.