" />
USD
3,6787
EURO
4,3450
ALTIN
151,2191

NARLI ALTI’NDA TRAFİK KAZASI 1 ÖLÜ

  Balıkesir’in Edremit ilçesi Narlı Altı mevkiinde, Küçükkuyu istikametinden Edremit istikametine gitmekte olan motosikletli önce bir yayaya çarptı. Ardından yol kenarında park etmiş olan araçlara çarparak düşmesi sonucu olay yerinde hayatını kaybederken motosikletin arkasında bulunan sürücünün eşi ve çarptığı kadın ağır yaralanarak Edremit Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.   Edinilen bilgilere göre 17 YH 920 plakalı motosikletin […]

NARLI ALTI’NDA TRAFİK KAZASI 1 ÖLÜ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Balıkesir’in Edremit ilçesi Narlı Altı mevkiinde, Küçükkuyu istikametinden Edremit istikametine gitmekte olan motosikletli önce bir yayaya çarptı. Ardından yol kenarında park etmiş olan araçlara çarparak düşmesi sonucu olay yerinde hayatını kaybederken motosikletin arkasında bulunan sürücünün eşi ve çarptığı kadın ağır yaralanarak Edremit Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

 

Edinilen bilgilere göre 17 YH 920 plakalı motosikletin arkasına bindirdiği eşi ile  Küçükkuyu istikametinden, Edremit istikametine gitmekte olan, adı belirli olmayan sürücü Narlı altı mevkiinde yola çıkan bir bayana çarptı. Daha sonra yol kenarında park  edilmiş olan araçlara da çarpan sürücü sağlık ekiplerinin yoğun çabasına rağmen kurtarılamayarak olay yerinde hayatını kaybetti. Sürücünün eşi ve çarptığı kadın ise Edremit Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.