HAVUZA GELİN SERİNLEYİN

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

HAVUZA GELİN SERİNLEYİN

 

3 ay boyunca belirli saatlerde işletmeciliğini Altıeylül Belediyesi’nin üstlendiği Atatürk Yüzme Havuzu’nu gezen Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu tüm vatandaşları çocukları ile birlikte havuzda yüzmeye ve sıcak yaz günlerinde serinlemeye davet etti.

 

Balıkesir’deki sıcaklıklar hissedilir durumda. Hafta içi ve hafta sonları Atatürk Yüzme Havuzu vatandaşların uğrak yeri. Geçtiğimiz günlerde Altıeylül Belediyesi ile Gençlik Spor İl Müdürlüğü arasında protokol imzalanmıştı. Protokol ile birlikte 3 ay süre ile hergün belirli saatlerde havuzun işletmeciliği Altıeylül Belediyesi’ne geçti.

Başkan Zekai Kafaoğlu yüzme havuzunu gezdi, havuza giren çocuklar ve vatandaşlar ile sohbet etti, cafeteryada çocukları yüzen ailelerle görüştü.

Başkan Zekai Kafaoğlu “Daha önce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile protokol imzalamıştık. Havuzun 3 ay boyunca belirli saatlerde işletmeciliğini Altıeylül Belediyesi olarak biz yapıyoruz, bu işi şirketimiz Altaş üstlendi. Havuzu denize gidemeyen vatandaşlarımızın, öğrencilerimizin istifadesine sunduk. Havuz hijyenik, temiz ve belirli zamanlarda ilaçlanıyor.  Havuz içerisinde olimpik havuz, yarı olimpik havuz ve çırpınma havuzu var. Havuzumuz Balıkesir halkının hizmetinde. Balıkesir’deki vatandaşlarımızı yüzme havuzuna davet ediyorum. Sıcak yaz günlerinde serinlemek için havuzumuz hizmette. Vatandaşların rahatlığı, konforu bizim için önemli” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.