ALTINOLUK’TA YOLLAR YENİLENİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

ALTINOLUK’TA YOLLAR YENİLENİYOR

 

Edremit Belediyesi tarafından ilçeye bağlı Altınoluk Mahallesi’nde cadde ve sokaklar yenileniyor. Şafak Caddesi ve Meşelik Caddesi parke taş kaplanarak pırıl pırıl bir görünüme kavuşturuluyor.

 

Edremit’e bağlı Altınoluk Mahallesi’nde Şafak Caddesi ve Meşelik Caddesi yeniden düzenlenerek parke taş ile kaplanıyor. Vatandaşların yazın toz, kışın çamur içerisinde kaldığı sokaklar yeniden düzenlenerek pırıl pırıl bir görünüme kavuşturuluyor. Çalışmaları sık sık yerinde inceleyip ekiplerden bilgi alan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, ilçede her sokağın temiz ve düzenli olmasını hiçbir vatandaşın yazın tozla, kışın çamurla karşılaşmaması çalıştıklarını ifade ederek, “Altınoluk, ilçemizin en büyük ve en önemli mahallelerinden birisi. Altınoluk’un büyüyen ve gelişen yapısına yakışır şekilde yollarımızı yeniden düzenliyoruz. 2016 yılı çalışma programımıza göre ekiplerimizin çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor.  Bu iki caddenin yenilenmesinden sonra sırası ile diğer cadde ve sokaklara geçilecek” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.