ALTINOLUK’TA YOLLAR YENİLENİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

ALTINOLUK’TA YOLLAR YENİLENİYOR

 

Edremit Belediyesi tarafından ilçeye bağlı Altınoluk Mahallesi’nde cadde ve sokaklar yenileniyor. Şafak Caddesi ve Meşelik Caddesi parke taş kaplanarak pırıl pırıl bir görünüme kavuşturuluyor.

 

Edremit’e bağlı Altınoluk Mahallesi’nde Şafak Caddesi ve Meşelik Caddesi yeniden düzenlenerek parke taş ile kaplanıyor. Vatandaşların yazın toz, kışın çamur içerisinde kaldığı sokaklar yeniden düzenlenerek pırıl pırıl bir görünüme kavuşturuluyor. Çalışmaları sık sık yerinde inceleyip ekiplerden bilgi alan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, ilçede her sokağın temiz ve düzenli olmasını hiçbir vatandaşın yazın tozla, kışın çamurla karşılaşmaması çalıştıklarını ifade ederek, “Altınoluk, ilçemizin en büyük ve en önemli mahallelerinden birisi. Altınoluk’un büyüyen ve gelişen yapısına yakışır şekilde yollarımızı yeniden düzenliyoruz. 2016 yılı çalışma programımıza göre ekiplerimizin çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor.  Bu iki caddenin yenilenmesinden sonra sırası ile diğer cadde ve sokaklara geçilecek” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.