Burun Ameliyatları Nasıl Yapılır?

  Burun yapısı yüzde en çok dikkat çeken nokta olduğundan yapısal olarak bozukluklar olması kişilerin rahatsızlık duymasına neden olmaktadır. Bu durumda kapalı veya açık şekilde yapılacak olan estetik operasyonlar ile daha hoş ve düzgün bir burun yapısına sahip olunması sağlanmaktadır. Hastane ortamında ve genel anestezi ile yapılacak olan operasyonlar sonrasında hasta aynı gün içinde taburcu […]

Burun Ameliyatları Nasıl Yapılır?

 

Burun yapısı yüzde en çok dikkat çeken nokta olduğundan yapısal olarak bozukluklar olması kişilerin rahatsızlık duymasına neden olmaktadır. Bu durumda kapalı veya açık şekilde yapılacak olan estetik operasyonlar ile daha hoş ve düzgün bir burun yapısına sahip olunması sağlanmaktadır. Hastane ortamında ve genel anestezi ile yapılacak olan operasyonlar sonrasında hasta aynı gün içinde taburcu edilmektedir.

Burun ucunu kaldırmak isteyenler burun ucu estetiği ile istedikleri gibi bir sonuç elde etmektedir. Operasyon sonrasında hastaya verilen ağrı kesiciler sayesinde ağrılar hastayı rahatsız etmeyecek boyutlarda hissedilmektedir.

Estetik amaçlı olduğu gibi sağlık açısından da tercih edilebilecek olan burun ameliyatı fiyatları yapılan operasyonlara göre değişmektedir.

Hastanın taleplerine göre açık ya da kapalı olarak yapılacak olan burun estetiği ameliyatı sonrasında dikişler farklı yerlere atılacağından dikiş izleri de talebe göre değişmektedir. Hasta iki gün sonra normal yaşantısına dönecek duruma gelse de dikkat edilmesi gerekmektedir.

Oluşabilecek sorunlar karşısında operasyonu yapan doktor ile görüşme yapılarak risklerin en aza indirilmesi daha sağlıklı olmaktadır.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.