HAVRAN FATİH BELEDİYE SPOR’UN ROTASI ŞAMPİYONLUK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

HAVRAN FATİH BELEDİYE SPOR’UN ROTASI ŞAMPİYONLUK

 

Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy Kulüp Başkanı Kadir Gezer ve yönetim kurlu üyeleri ile birlikte Havran Kocaseyit tesislerinde futbol takımının sahadaki antrenmanlarını izledi.

Başkan Emin Ersoy Teknik direktör Ahmet Çelik ve Futbolculara 2016-2017 sezonunda başarılar diledi. Başkan Emin Ersoy geçtiğimiz yıl sahamızı suni çim yaptık. Bu yıl Tribünlerimiz monte edildi.Taraftarlarımız gelip maçlarını keyf içinde izleyecekler.Büyükşehir Belediyemizin destekleri ile spor kompleksimiz sahamızın çevre yolları kilit parke döşenecek çevre düzenlemesi yapılacak dedi. Başkan Ersoy Kulüp Başkanımız yönetimi Hocamız ve futbolcu kardeşlerimiz ile yeni sezona bomba gibi hazırız takımımıza maçlarında başarılar dilerim dedi.

GEZER BELEDİYE BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ

Havran Fatih Belediyespor Kulüp Başkanı Kadir Gezer iddialı bir takım kurduklarını belirterek amacımız şampiyonluk dedi.Başkan Gezer bizlere her konuda destek olan Belediye Başkanımıza Teşekkür ederiz dedi.

HAVRAN’DA ŞAMPİYONLUK YAŞAMAK İSTİYORUM

Havran Fatih Belediyespor’un Yeni Teknik Direktörü Ahmet Çelik kariyerinde bir çok takımı bir üst lige çıkardığını ifade ederek bugüne kadar Profesyonel ligde Kütahyaspor’da yardımcı Antrenör, İzmir Ulucak Belediyespor Teknik Direktörlüğü, Antalya Korkuteli Belediyespor, Kütahya Kümaşspor, Tavşanlı Akıncılar takımlarında şampiyonluklar yaşadığını, Havran’da da Şampiyonluk yaşamak istediğini söyledi. Futbolculara antrenman sonrası baklava çilek ve karpuz ikram edildi. Hatıra fotoğrafı çektirildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.