" />
USD
3,6740
EURO
4,3280
ALTIN
151,2846

HAVRAN FATİH BELEDİYE SPOR’UN ROTASI ŞAMPİYONLUK

  Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy Kulüp Başkanı Kadir Gezer ve yönetim kurlu üyeleri ile birlikte Havran Kocaseyit tesislerinde futbol takımının sahadaki antrenmanlarını izledi. Başkan Emin Ersoy Teknik direktör Ahmet Çelik ve Futbolculara 2016-2017 sezonunda başarılar diledi. Başkan Emin Ersoy geçtiğimiz yıl sahamızı suni çim yaptık. Bu yıl Tribünlerimiz monte edildi.Taraftarlarımız gelip maçlarını keyf içinde […]

HAVRAN FATİH BELEDİYE SPOR’UN ROTASI ŞAMPİYONLUK
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy Kulüp Başkanı Kadir Gezer ve yönetim kurlu üyeleri ile birlikte Havran Kocaseyit tesislerinde futbol takımının sahadaki antrenmanlarını izledi.

Başkan Emin Ersoy Teknik direktör Ahmet Çelik ve Futbolculara 2016-2017 sezonunda başarılar diledi. Başkan Emin Ersoy geçtiğimiz yıl sahamızı suni çim yaptık. Bu yıl Tribünlerimiz monte edildi.Taraftarlarımız gelip maçlarını keyf içinde izleyecekler.Büyükşehir Belediyemizin destekleri ile spor kompleksimiz sahamızın çevre yolları kilit parke döşenecek çevre düzenlemesi yapılacak dedi. Başkan Ersoy Kulüp Başkanımız yönetimi Hocamız ve futbolcu kardeşlerimiz ile yeni sezona bomba gibi hazırız takımımıza maçlarında başarılar dilerim dedi.

GEZER BELEDİYE BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ

Havran Fatih Belediyespor Kulüp Başkanı Kadir Gezer iddialı bir takım kurduklarını belirterek amacımız şampiyonluk dedi.Başkan Gezer bizlere her konuda destek olan Belediye Başkanımıza Teşekkür ederiz dedi.

HAVRAN’DA ŞAMPİYONLUK YAŞAMAK İSTİYORUM

Havran Fatih Belediyespor’un Yeni Teknik Direktörü Ahmet Çelik kariyerinde bir çok takımı bir üst lige çıkardığını ifade ederek bugüne kadar Profesyonel ligde Kütahyaspor’da yardımcı Antrenör, İzmir Ulucak Belediyespor Teknik Direktörlüğü, Antalya Korkuteli Belediyespor, Kütahya Kümaşspor, Tavşanlı Akıncılar takımlarında şampiyonluklar yaşadığını, Havran’da da Şampiyonluk yaşamak istediğini söyledi. Futbolculara antrenman sonrası baklava çilek ve karpuz ikram edildi. Hatıra fotoğrafı çektirildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.