" />
USD
3,7057
EURO
4,3579
ALTIN
151,9918

Üstün Alman Teknolojisi Sennheiser

  Sennheiser teknoloji ve estetiğin müzikle buluştuğu noktadır. 1945’ten beri hoparlör, mikrofon, kulaklık gibi ürünlerle sesin kalitesini en yukarı çıkarmayı hedefleyen firma günümüzde modaya da ayak uydurarak sevenleri için yüzlerce çeşit ürün piyasaya sürmüştür. Phillips Kulaklık Artık Daha İddialı Dünyaca ünlü beyaz eşya markası Phillips artık müziğin de içinde. Phillips müziğe kendini vermeye başladı ve […]

Üstün Alman Teknolojisi Sennheiser
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Sennheiser teknoloji ve estetiğin müzikle buluştuğu noktadır. 1945’ten beri hoparlör, mikrofon, kulaklık gibi ürünlerle sesin kalitesini en yukarı çıkarmayı hedefleyen firma günümüzde modaya da ayak uydurarak sevenleri için yüzlerce çeşit ürün piyasaya sürmüştür.

Phillips Kulaklık Artık Daha İddialı

Dünyaca ünlü beyaz eşya markası Phillips artık müziğin de içinde. Phillips müziğe kendini vermeye başladı ve hiç kuşkusuz bunun da faydalarını en fazla tüketicileri görüyor. Phillips Kulaklık dünyaca ünlü markaların arasında kendine yer edinme konusunda emin adımlarla ilerliyor. Phillips kulaklıklar, aynı Sennheiser gibi mikrofonlu kulaklıklar da üreterek ürün yelpazesini daha da genişletiyor.

Apple’dan IPhone Kulaklık

Günümüzde birçok marka kendi adları altında IPhonelarla uyumlu kulaklıklar üretmiştir. Apple bu noktada birçok özelliği bünyesinde barındıran iPhone Kulaklık ürünleriyle farkını ortaya koymuştur. Kulaklıklarında sadece mükemmel sese ulaşmayı hedeflemeyen Apple, kulaklıklarına eklediği uzaktan kumanda ve mikrofonla birçok işinizi kulaklığınızı çıkarmadan yapmanıza olanak sağlamıştır. Bu ürünler için daha daha detaylı bilgilere jwmaster.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.