ADYAR KAVŞAĞINDA TRAFİK KAZSI 2 YARALI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

ADYAR KAVŞAĞINDA TRAFİK KAZSI 2 YARALI

Önceki gün saat 20.00 sıralarında meydana gelen kazada araç takla atarken 2 kişi yaralanarak Burhaniye Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Kazaların hız kesmedi bir mevkii haline gelen Adyar kavşağında hemen her gün meydana gelen kazalar sonucunda birçok kişi yaralanırken can kayıpları da yaşanmaya başladı. Yine önceki gün aynı yerde meydana gelen trafik kazasında özel otomobil sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucunda takla atarak orta refüjde ters şekilde kaldı. Burhaniye İtfaiyesine bağlı AKS ekiplerinin müdahalesi ile araçtan çıkarılan yaralılar ambulanslar ile hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındılar. Burada meydana gelen kazalara tepki gösteren çevre sakinleri ve sürücüler karayolların daha etkin önlem alması gerektiğini belirttiler. İskele Adyar arasında yolun bankete doğru gizli meyilli olduğunu ve Adyar kavşağını geçince tatlı bir viraj olduğunu belirten sürücüler burada hiçbir uyarıcı levha ve bariyer olmaması yaşanan trafik kazalarının en büyük nedeni olduğunu ve acilen burada daha belirgin sürücülerin rahatça göreceği işaret levhaları ve bariyer yapılması gerektiğini söylediler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.