" />
USD
3,7064
EURO
4,3625
ALTIN
152,8868

EKONOMİK KRİZ İSKELE MAHALLESİNİ DE VURDU

Bahar aylarında ve yaz sezonu boyunca boş kalmayan İskele Mahallesindeki çay bahçeleri de ekonomik krizden nasibini aldı. 15 Temmuz Darbe kalkışımı sonrası sahillerin bir anda boşalması tatilcilerin geri dönmesi sonrası piyasalarda büyük durgunluk yaşanırken, bu durgunluktan çay bahçeleri de nasibini aldı. Sezon öncesi müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için işletmelerinde yenilikler yaparak yaza hazırlanan işletmeciler […]

EKONOMİK KRİZ İSKELE MAHALLESİNİ DE VURDU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bahar aylarında ve yaz sezonu boyunca boş kalmayan İskele Mahallesindeki çay bahçeleri de ekonomik krizden nasibini aldı.

15 Temmuz Darbe kalkışımı sonrası sahillerin bir anda boşalması tatilcilerin geri dönmesi sonrası piyasalarda büyük durgunluk yaşanırken, bu durgunluktan çay bahçeleri de nasibini aldı. Sezon öncesi müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için işletmelerinde yenilikler yaparak yaza hazırlanan işletmeciler bugünlerde borçlarını nasıl ödeyeceklerini düşünmeye başladılar. 15 Temmuz darbe kalkışımından önce turizmde yaşanan hareketlilik esnafları umutlandırmıştı. Ancak Feto Terör örgütünün 15 Temmuz akşamı darba girişimine kalkışması sonrasında yıllık izinlerin iptal edilmesi, yazlıkçıların geriye dönmeleri sonucu sahillerin bir anda boşalması sonucunda Ören Mahallesinde olduğu kadar İskele Mahallesinde bulunan esnafı ve çay bahçelerini de etkiledi. Sahil kesiminde bulunan işletmeciler şimdi 9 günlük kurban bayramını beklemeye başladılar.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.