Labioplasti Ameliyatı

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreDesenli Beton Kalıpları – 8 Temmuz 2017Antalya Rent A Car – 5 Temmuz 2017Kitaplık Seçimi Ve Dizimi – 2 Temmuz 2017Kadıköy Siemens Servisinde Beklenti Ötesi Hizmet – 2 Temmuz 2017Kadıköy’de Bosch Servisi – 2 Temmuz 2017İstanbul Baymak Özel Servisi – 2 Temmuz 2017Orijinal Tonerle Orjinal Baskılar – 2 Temmuz 2017İstanbul Bosch […]

Labioplasti Ameliyatı

Özellikle zayıf olan bayanların vajina iç dudakları büyük ve sarkık olabilir vajina iç dudağının büyük ve sarkık olması hastayı mayo ve ya bikini giydiği zamanlarda rahatsız olmasına yol neden olabilir. Bu rahatsızlığın giderilmesinin tek tedavisi labioplasti estetiği dir. Labioplasti estetiği oldukça basit ve hızlı bir ameliyattır. Ortalama 30 – 45 dk. arasında sürer hastanın isteğine bağlı lokal veya genel anestezi altında yapılabilir.

Ameliyat sonrası hasta 2 – 3 saat sonra taburcu olabilir. Hatanın ağrısı olmaması için bir kaç ağrı kesici ilaç verilir. Hasta ameliyattan 1 gün sonra iş  ve sosyal hayatına dönebilir. Ancak ortalama 3 hafta kadar cinsel perhiz uygulaması gerekir. 3 haftanın sonunda dikişler düşer ve hasta cinsel hayatına geri dönebilir.

Ameliyat Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler !

Vajina estetiği sonrası hasta dikişleri düşene kadar cinsel organ temizliğine dikkat etmelidir. Yoksa cinsel organın enfeksiyon kapma riski vardır. Ayrıca cinsel perhize de uyulmalıdır. Cinsel perhize uyulmadığı zaman dikişlerin açılma riski çok yüksektir. En son olarak da hasta doktorun uygun gördüğü ilaçları kullanmalı ve verilen tarihlerde muayeneye gitmeyi ihmal etmemelidir.

Labioplasti Estetiği Kalıcı mı ?

Labioplasti estetiği dahil hiç bir estetik işlemde garanti verilemez. Ama herhangi bir estetik işlem sonrası uygulanan bölgenin eski haline dönmesi neredeyse imkansızdır.

Labioplasti Fiyataları

Maalesef hiç bir estetik operasyonda makalemizde fiyat bilgisi veremiyoruz. Bunun nedeni her doktorun fiyatının farklı olmasıdır. En doğru fiyat muayene bulguları sonrası verilebilir. Bunun dışında internette göreceğiniz fiyatlara lütfen itibar etmeyiniz. 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.