DARSOFA MAHALLESİ’NE BELEDİYE ELİ DEĞDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

DARSOFA MAHALLESİ’NE BELEDİYE ELİ DEĞDİ

 

Edremit Belediyesi tarafından, Darsofa Mahallesi’nde yıllardır ihmal edilen sorunlar ortadan kaldırılıp cadde ve sokaklarda yapılan düzenlemeler vatandaşlardan tam not aldı.

 

Edremit’in eski mahallelerinden olan ve yıllardır ihmal edilen Darsofa Mahallesi’nde eskimiş ve bozulan yollar Edremit Belediyesi tarafından yenilenmeye başladı. Özellikle yoğun olarak kullanılan Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çevresi başta olmak üzere Darsofa Mahallesi’nde 5 bin metrekare kilitli beton parke taş kaplaması yapılarak yollar düzgün ve pırıl pırıl bir görünüme kavuşturuldu. Edremit’te belediye hizmetlerinin her mahallede hissedileceğini kaydeden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Yıllardır ihmal edilen sorunları teker teker çözüme kavuşturuyoruz. İlçemizin en önemli yerleşim yerlerinden olan Darsofa, Tuzcumurat, İbrahimce ve Gazicelal Mahalleleri’nde öncelikle altyapısını düzenlediğimiz bozuk ve eskimiş yolları parke taş kaplaması ile yeniliyoruz. Edremit’in vatandaşların yaşadığı sorunların ortadan kalktığı, altyapı ve üst yapı düzenlemeleri ile çağdaş ve modern kentlere yakışır güzel bir kent olması için mücadele ediyoruz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.