DARSOFA MAHALLESİ’NE BELEDİYE ELİ DEĞDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

DARSOFA MAHALLESİ’NE BELEDİYE ELİ DEĞDİ

 

Edremit Belediyesi tarafından, Darsofa Mahallesi’nde yıllardır ihmal edilen sorunlar ortadan kaldırılıp cadde ve sokaklarda yapılan düzenlemeler vatandaşlardan tam not aldı.

 

Edremit’in eski mahallelerinden olan ve yıllardır ihmal edilen Darsofa Mahallesi’nde eskimiş ve bozulan yollar Edremit Belediyesi tarafından yenilenmeye başladı. Özellikle yoğun olarak kullanılan Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çevresi başta olmak üzere Darsofa Mahallesi’nde 5 bin metrekare kilitli beton parke taş kaplaması yapılarak yollar düzgün ve pırıl pırıl bir görünüme kavuşturuldu. Edremit’te belediye hizmetlerinin her mahallede hissedileceğini kaydeden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Yıllardır ihmal edilen sorunları teker teker çözüme kavuşturuyoruz. İlçemizin en önemli yerleşim yerlerinden olan Darsofa, Tuzcumurat, İbrahimce ve Gazicelal Mahalleleri’nde öncelikle altyapısını düzenlediğimiz bozuk ve eskimiş yolları parke taş kaplaması ile yeniliyoruz. Edremit’in vatandaşların yaşadığı sorunların ortadan kalktığı, altyapı ve üst yapı düzenlemeleri ile çağdaş ve modern kentlere yakışır güzel bir kent olması için mücadele ediyoruz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.