Erkek T-shirt Modelleri İle Tarzınızı Yaratın

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreDesenli Beton Kalıpları – 8 Temmuz 2017Antalya Rent A Car – 5 Temmuz 2017Kitaplık Seçimi Ve Dizimi – 2 Temmuz 2017Kadıköy Siemens Servisinde Beklenti Ötesi Hizmet – 2 Temmuz 2017Kadıköy’de Bosch Servisi – 2 Temmuz 2017İstanbul Baymak Özel Servisi – 2 Temmuz 2017Orijinal Tonerle Orjinal Baskılar – 2 Temmuz 2017İstanbul Bosch […]

Erkek T-shirt Modelleri İle Tarzınızı Yaratın

 

1890 yılında Amerika’da kurulan Polo, ilk kurulduğu zamanki dinamizm yüklü modelleriyle farklı olmayı seven, sporcu kişilikli erkeklerin beğenisine sunduğu 2016 erkek t-shirt modelleriyle de farkını ortaya koyuyor. Özellikle canlı renklerle ruha hitap eden tasarımlarda, baskılı, düz ve kendi adına marka haline gelen Polo yaka modeller görülmeye değer.

Erkek gömlek Çeşitlerinden Biri Sizin İçin

Günün moda renklerinin yanında, kullanımı ile sağlık açısından da son derece önemli olan, dokuma gömleklerin yer aldığı 2016 erkek gömlek koleksiyonunda, farklı tercihleri olan erkeklerin ortak bir paydada buluşması hedeflendi. Bu ortak nokta, yıllardır Polo ürünlerinin vaz geçilmez özelliği olan rahatlıkla bütünleşmiş şıklık olarak tanımlanabilir.

Erkek Ceket Seçiminde Kaliteye Dokunun

Ceket, ister resmi, ister spor giyim sevenler olsun, herkesin tercihi olmaya bu sezon da devam ediyor. 2016 modası içerisinde dikkat çeken erkek ceket ve yelek kombinasyonlarının yanında moda renklerden oluşan ceket modellerinde terletmeyen kumaşlar ve keten modeller bu yıl da ön planda olacak. Sadece ceket değil, erkek giyiminde son trendleri bir arada görmek için tr.uspoloassn.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.