" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT BELEDİYESİ’NDEN KAZDAĞLARI’NIN ZİRVESİNDE HİZMET

  Kazdağları’nın Hanlar-Kapanca mevki ve Sarıkız Tepesi mevki her yıl Ağustos ayında ziyaretçi akınına uğruyor. Kazdağları’nda her yıl yüzlerce vatandaş geleneksel örf ve adetlerini Sarıkız anısına kurban keserek yerine getiriyor. Edremit Belediyesi de bu noktada ihtiyaçları karşılayarak vatandaşlar için çeşitli hizmetler sağlıyor.   Edremit Belediyesi, Kazdağları’nda geleneksel etkinlikler için vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayarak hizmetleri aksatmadan sürdürüyor. […]

EDREMİT BELEDİYESİ’NDEN KAZDAĞLARI’NIN ZİRVESİNDE HİZMET
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Kazdağları’nın Hanlar-Kapanca mevki ve Sarıkız Tepesi mevki her yıl Ağustos ayında ziyaretçi akınına uğruyor. Kazdağları’nda her yıl yüzlerce vatandaş geleneksel örf ve adetlerini Sarıkız anısına kurban keserek yerine getiriyor. Edremit Belediyesi de bu noktada ihtiyaçları karşılayarak vatandaşlar için çeşitli hizmetler sağlıyor.

 

Edremit Belediyesi, Kazdağları’nda geleneksel etkinlikler için vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayarak hizmetleri aksatmadan sürdürüyor. Bu kapsamda Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile her yıl yüzlerce ziyaretçinin akınına uğrayan Hanlar-Kapanca ve Sarıkız mevkilerine Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından seyyar tuvaletler yerleştiriliyor. Çadırlarda konaklayan vatandaşlar için ise Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri çöp konteynerleri yerleştirerek konaklayanlara çöp poşetleri dağıtıyor. Edremit’in birlik ve beraberliğin simgesi haline geldiğini ve Türkiye’nin dört bir yanından herkesin burayı tercih ettiğini belirten Belediye Başkanı Kamil Saka, “Belediye olarak yurttaşlarımızın geleneklerini yerine getirdiği bu özel günlerde onlara her türlü kolaylığı sağlamaya çalışıyoruz. Çadırlarda konaklayan yüzlerce insanımızın Kazdağları’nın zirvesinde örf ve adetlerini rahat ve huzurlu bir ortamda uygulamaları için uğraş veriyoruz. Yurttaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayarak gerekli tüm hizmetleri yerine getiriyoruz” dedi. Belediye tarafından sağlanan hizmetlerden oldukça memnun olduğu gözlenen vatandaşlar Başkan Kamil Saka ve belediye ekiplerine teşekkür ettiler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.