BURHANİYE BELEDİYESİ SAĞLIK ORDUSU 24 SAAT GÖREVE HAZIR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

BURHANİYE BELEDİYESİ SAĞLIK ORDUSU 24 SAAT GÖREVE HAZIR

Burhaniye Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğünde görev yapan sağlık ordusu 24 saat vatandaşlara hizmet için göreve hazır.

Belediye birimleri içinde önemli bir birim olan sağlık işleri müdürlüğünde doktor, diyatisyen sağlık teknisyeni, acil tıp teknisyenleri, hemşireler 24 saat boyunca göreve hazır olarak çalışmalarına devam ediyorlar. Yaşlı ve bakıma muhtaç ailelere evlerinde hizmet verirlerken, periyodik aralıklar ile mahallelerde sağlık taramaları yaparakta Burhaniye halkının gözdesi olmuş durumdalar. Eski otogar içinde vatandaşın rahatça ulaşabileceği bir konumda hizmet eden sağlık ordusu göreve yeni başlayan diyetisyen ile dahada güçlenerek hizmetlerini aksatmadan sürdürüyorlar. Değişik zamanlarda bayanlara yönelik çalışmalarda yapan sağlık işleri müdürlüğü düzenlediği seminer ve toplantılar ilede göz dolduruyorlar.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.