Güncel kredi kartı kampanyalarını takip etmek artık çok kolay

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout etirajİddaa Nasıl Oynanır? – 13 Haziran 2017Nisan Ayında En Çok İzlenen Haber Programları: Fatih Portakal Yine Zirvede! – 8 Haziran 2017Robotik Kalp Ameliyatı – 14 Mayıs 2017Rinoplasti Ameliyatı – 28 Nisan 2017Yeni Nesil Habercilik – 17 Nisan 2017İstanbul Medyum Yusuf Hoca – 14 Nisan 2017Sigara Sarma Makinesi – 11 Nisan 2017Tespih […]

Güncel kredi kartı kampanyalarını takip etmek artık çok kolay

Günümüzde her tüketicinin cebinde en az bir kredi kartı mevcut. Bazıları kredi kartı sayısını abartıp cüzdan dolusu kart taşıyabiliyor. Birçok kişi kredi kartlarını bilinçsiz kullansada kampanya ve fırsatlardan yararlanıp kartını avantaja çevirenlerin sayısı hiçte az değil.

Bankalar arasındaki yüksek rekabete bağlı olarak her ay onlarca kredi kartı kampanyası düzenleniyor. Market kampanyası, akaryakıt kampanyası, giyim kampanyaları gibi farklı sektörlerde düzenen kart kampanyalarında genelde ekstra hediye puan fırsatı sunuluyor. Bunun dışında taksit erteleme, artı taksit, anında indirim gibi kolaylıklarda sunulabiliyor. E-ticaret sitelerinde her ay farklı bir kart için 100 TL gibi alışverişe göre puan hediye ediliyor. Bankalar sizi farklı günlerde alışverişe teşvik ederken bu alışverişlerde puan hediye ediyor.

Kredi kartlarına ait güncel kampanya haberlerini takip etmek amacıyla size büyük yardımı dokunacak kampanyabul.org sitesini tavsiye ediyoruz. Sitede kredi kartı kampanyalarından, otomobil kampanyalarına kadar onlarca farklı kategoride kampanya ve indirim haberlerini bulabilirsiniz. Marketlere ait indirim kataloglarından, cep telefonu indirimlerine, gsm operatörü tarife ve paket fırsatlarına, beyaz eşya kampanyalarına kadar her gün onlarcası eklenen yüzlerce kampanya haberini tek bir site üzerinden takip edebilirsiniz.

Alışverişleriniz öncesi siteye girip kartınızın size sunduğu fırsatlar yanında alışveriş yapacağınız marketteki haftalık indirimleri inceleyip avantajlı alışveriş yapabilirsiniz. Site editörlerine ürün ve hizmetler hakkında sorularınızı sorup, ziyaretçilerin yorumlarını okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Bim, a101, şok market indirim kataloglarını haftalar öncesinden inceleyerek alışveriş planınızı yapabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.